Co Was najbardziej rozbawiło?Ostatnio a moze nieco dawniej

a ja lubie wszystkie odcinki milionerki, mama kobieta power i pomys i sama kreuje wszystkie postaci

Tym razem raczej nie rozbawiło a wręcz wkurzyło!!!
Pisze sobie pisarczyk z nie wiadomo czyjej łaski,że w nagraniu We Are The World,mogliśmy usłyszeć…Siobhana Faheya :exploding_head:
No i co zrobić z takim?
DURNIU!!!
Jak już przepisujesz to rób to tak by rozpacz człowieka nie ogarniała…
Siobhan Fahey to dziewczyna! Jedna z trzech wokalistek Bananaramy!

1 polubienie

Kolego takich błędów, a nawet gorszych, bo w przypadku zespołów to mozna po prostu nie znać (tylko po co glos zabierac?) to sa na poziomie przedszkolnym.

Odbiorca ma prawo nie wiedzieć.Ale nie piszący.No ile razy trzeba to powtarzać!!!
Za chwile się dowiem ze Churchil był kobieta!
A za kolejnych kilka chwil,ktos powie ze to mało ważne :exploding_head:
I to nie jest ważne ze to tylko muzyka i to w dodatku pop.
Bzdur pisać NIE WOLNO.
A jak się nie wie to mamy dzisiaj choćby internet.
Zawsze tez można się zająć czymś innym.Np. grabieniem liści!

2 polubienia

Liscie tez trzeba umiec grabic.
:rofl::rofl::rofl:

Trener Radomiaka po katastrofie w meczu z Cracovia:
“Nie chce iść w alibi ale dostaliśmy czerwona kartkę w 1 minucie” :joy: :joy: :joy:

4 polubienia

A nie był ? Tzn. a nie była :thinking:

1 polubienie

Churchill to byłx niebinarno aktywiszcze wojenno. :upside_down_face:

3 polubienia

Jak było malo tej noeomowy to jaszcze na forum musisz straszyć?

2 polubienia

Spotkałam się z tym już kilka lat temu. Jakaś mama na zabraniu powiedziała: Zrobiłom łobiad dzieciskom i jezdem". Ale to nie świadczyło o jej braku poczucia płci, raczej o braku czegoś innego :slight_smile:

3 polubienia

To wynikało z tego, że na łobiod było grule, karbinadle i modro kapusta. :grin:

2 polubienia

Na łobiad to i moze byc łogórkowa, borszcz, kwaśnica.
Ze solidno porcjo prażoków ze skwyrkamy.

2 polubienia

Przez ł@okonek to ja się boję wkleić linka o szkodliwości dłubania w nosie, bo się tu zaraz cały net zleci :roll_eyes:

1 polubienie

Uwaga autentyk!

Dzisiaj, jak wiadomo, są Walentynki. Dostałem na WhatsApa życzenia - jedyne zresztą życzenia w tej formie z tej okazji.
Przysłał je kolega.

Jest gejem …

4 polubienia

To Ty jesteś popularny :sunglasses: Trendy jest mieć znajomych innej orientacji. @benasek na prezydenta! :smiling_face_with_three_hearts: Z wizyty naszego w Rwandzie niestety Kongo nie pochwaliło … komentarze są niepomyślne a milcząca biała dama źle wyszła na fotkach. Może @benasek politycznie lepiej podejdzie do relacji, bo nasz prez(yd)ent wydaje się nie pamiętać nawet, że wróg u bram …
Tylko jest problem, bo Ty za dużo śpisz:pewnie całe 5godzin. A jak śpisz "to ci się zbiera"robota. A prezydent nie może spać :roll_eyes: on żyje dla dobra narodu, jak widać.

1 polubienie

jak zacznę ćwiczyć dla poprawy pamięci to będzie można się pośmiać. Ale krótko…pewnie to pomaga, bo ćwiczy pamięć proceduralną…a teraz spać :sleeping:

1 polubienie

No cóż… Spodobałeś mu się i nic na to nie poradzisz :wink:

2 polubienia

A przystojny chociaz? :smiling_face:

3 polubienia

Prezydent cały czas się uczy. Nawet jak śpi to się uczy.

2 polubienia

Mnie pytasz? Ja tego geja nie widziałam. A jeżeli pytasz o benaska, to odpowiadam: przystojny, nawet bardzo.

2 polubienia