Dla spostrzegawczych?

Co prawda niedziela i dzien swiety swiecic, ale…

Ślepej kurze czyli mi trafilo sie az 60%
Czyli 9/15
Reszta jest milczeniem

3 polubienia

Piję niedzielną kawę, więc mogłam pyknąć :stuck_out_tongue:

2 polubienia

100% - łatwe było :slight_smile:

5 polubień

Łatwe? Tak samo, jak pisanie sms-a w rękawicy bokserskiej :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

łatwe… wystarczy:
a) interesować się sportem
b) być starym
:stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Spełniam jeden warunek.
Interesuję się sportem :laughing::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Dlatego nie masz 100% :wink:

2 polubienia

11/15
Interesuje się sportem współczesnym… Z poprzedniej epoki opisanej w podręcznikach do histori mam duże braki.

4 polubienia

@GumowaKaczka, więc poradziłeś sobie doskonale. Wymienieni sportowcy nie są już aktywnymi zawodnikami :wink:

2 polubienia

10/15
Nie wiedziałem tych mniej dla mnie znanych piłkarzy włoskich.
Nie wiem dlaczego tytuł quizu jest “Dla spostrzegawczych”? I nie lubię quizow na WP bo każde pytanie otwiera się w nowej stronie, wskakuje reklamy, strona się przeładowuje, itp.

5 polubień

@Bingola, może haczyk tkwi w tym co @okonek napisała:
…co prawda, niedziela dopiero jutro, ale…

2 polubienia

14|15 Pomyliłem piłkarza z Juventusu na zasadzie gapiostwa. Quiz bardzo łatwy.
Ale polskich piłkarzy z tego quizu nie nazwałbym legendami, w przypadku boksera też duża przesada.

5 polubień

Liczyłem na mniej więcej 5 trafnych a tu niespodzianka: 11/15. Trzymamy poziom @efka.
Fizjonomie rozpoznałem chyba dwie, reszta jednak po nazwiskach i z domysłu.

3 polubienia

8 dobrze, 7 żle, sport po szkole, póżniej przekręty to już nie ten sport - czysty czy z zamiłowania, bardziej polityka finansowa gwiazd, klubów powoli sport zabija. Czemu grając zespołowo nie wyróżnia się całej ! ekipy na boisku a tylko 1 sławną osobę. Przecież ta osoba bez pozostałych jest niczym. Kiedyś dużo grałem w piłkę, ale też i były inne sporty - siatkówka, biegi, triatlon itd. to wygrani na pudle stawali wszyscy. Dlatego obecnie sport jest u mnie powierzchownie i od przypadku

3 polubienia

33%, ale ja tam się nie znam…

3 polubienia

poleglam 40% 6/15.

3 polubienia

Dla mnie to zabawa, choć niektóre pytania zwoje prostują :stuck_out_tongue_winking_eye::rofl:

1 polubienie

No tutaj to 100%
Wyjatkowo łatwe ale,musze przyznac ze nie prymitywne.Nie musialem rozpoznawac Malysza miedzy politykami,bo i takie quizy juz widywalem… :thinking:
Bokser jedynie mnie zatrzymal…Ale mial na pasie"dragon" wiec sprawa prosta.

3 polubienia

Oho…Wilhelm zdobywca :joy:
Dwa jednego dnia to moj rekord :upside_down_face:

3 polubienia

Piłkarzy i boksera do legend bym nie zaliczył.

1 polubienie