A czyjeż to dziś Imieninki?

Korzynski niestety Niczego więcej już nie skomponuje. Odszedł do krainy wiecznej muzyki

2 polubienia

:clap:przyłączam się

2 polubienia

Mam sie wsluchiwać w refren czegoś co nawet głuchy rozpozna lub zna na pamieć…No zlituj sie :rofl:
Pociągiem…Przegadaliśmy caluteńką podróż a potem nagle i niespodziewanie,nogi sie pode mną ugięly niczym po zdradzieckim szmapanie… :saluting_face:
O ile pamietam nasz arsenał w Lublinie…To musiało byc chyba 8 piw…

2 polubienia

No to najlepszego dla mego krajana!

2 polubienia

Zdrówka Tobie życzę, spełnienia marzeń. Tym razem kartki Ci nie zrobiłam, bo załapałam jakiegoś wirusa i ledwo patrzę. Na szczęście tą droga nie zarażam :slight_smile:

5 polubień

:smiling_face:Dzieki!

Dziekuję!
Kuruj sie…Jakiegoś głebszego kielicha przed snem bym zalecał :smiling_face:

2 polubienia

Takie dni mijają jak 5 minut…
Raz jeszcze dziekuję wszystkim
Wasze zdrowie!!! :beer:

5 polubień

Nie wiem, gdzie to było, chyba nie u nas ktoś pisał o symbolice pułku Azw ale nowy symbol pułku Azw nie zawiera czarnego słońca od 2015
Azow

Nie śledzę tego od 2015 roku :upside_down_face:
Niemniej moja kurtka w pracy ma te same barwy.Co z dumą tu i ówdzie pokazuję!

1 polubienie

WOLSKA - Dobranocka - YouTube

1 polubienie

Właśnie wróciłam z kwitkiem z wieczorowej pomocy. Jeden lekarz, ok 40 pacjentów w kolejce. Przez 2 h przyjął 5 osób. Zrezygnowałam. Kuruję się sama, ale dziękuję. Kielicha to chyba nie, bo ciśnienie mi skacze, jak na zawodach :frowning:

5 polubień

Raz staralem sie skorzystac z czegoś takiego…Bylo to w 1995 roku,w nocy,przy utracie przytomnosci i ,jak sie potem okazalo,złamaniu…
Czekalem 3 godziny…
Ale nie to mialem na mysli.Myslalem ze po prostu"załapałas wirusa"…

3 polubienia

Jutro mam o 7.09 pobranie krwi na kontrast do rezonansu, o 11.03 do neurologa po zlecenia na kolejne badania, i o 16.27 rezonans / badanie trwa około godziny - miesiąc przed na mnie się popsuł na amen - coś pan nacisnął ! a konsola aż za ścianą :stuck_out_tongue_winking_eye:, nie mam takich możliwości, serwis tylko z Francji. Śmieszą mnie te minuty / są obowiązkowe zamiast numerków, by uniknąć covida. Osoby z wypadków, czy pacjenci szpitalni czekają na nocne pory

4 polubienia

To jeszcze ktoś pamieta o covidzie? :wink: Ja po trzecim szczepieniu,zapomniałem…

2 polubienia

Jeszcze pamieta - maseczki ciągle obowiązują w komunikacji zbiorowej, aptekach i placowkach sluzby zdrowia.
A poza tym wolny wybór.
Ale żele dezynfekujace i mycie rąk wskazane.

2 polubienia

Wiem.To sie żonie bardzo podobało gdy była miesiac w Hiszpanii.
U mnie nie ma po tym wszystkim nawet śladu.Czasem ludzie noszą maski w autobusie i to tyle…

2 polubienia

kierowcy (ze wzgledu wlasnie na okoliczne osiedla angielskie, choc nie tylko) maja na wyposazeniu jednorazowe, za symboliczną oplata. Inaczej do autobusu nie wsiadziesz.
Taxi i uber dają gratis jak nie masz swojej.

1 polubienie

Zalecenia zostały zapobiegawczo, i do lekarzy bez testów pójdę co cieszy, choć nie jestem zaszczepiony żadną szczepionką z przyczyn choroby niezależnej, to przezornie używam maseczki. W szpitalu po staremu ochrona rozdaje każdemu kto ma konkretny termin wizyty u lekarzy, lub zlecenie badań. I ludzi w kolejkach ubyło co cieszy

Znajomy już rąk nie liże bo słabe te podróbki 0%, ale w kibelku cały dozownik wykorzystuje na sobie

2 polubienia