Bardzo przebojowy, uzdolniony gościu z tego Michała Szpaka

On ma jeszcze starszą siostrę, utalentowaną i wykształconą muzycznie. Zdaje się, że jest śpiewaczką operową w Mediolanie.

1 polubienie

Chłopak jest na zakrecie i tego nie da sie ukryć.Nagral świetną plyte jak na polskie warunki ale…Nie bylo i nie ma ciagu dalszego.
A czas plynie i to co bylo nie wroci.
A wygladal jak…David Coverdale ze odroznic ich nie mozna bylo.Co za bezczelna ale i ciekawa trampolina do slawy!Nikt tego jednak ani nie wykorzystal,ani pewnie nie zauwazył,biorac pod uwage wspolczesnych"managerow" :face_with_raised_eyebrow:
Arcyciekawy głos,mozliwosci praktycznie nieograniczone.Ale co z tego jesli facet podąza krok po kroku ta samą droga co inni nieudacznicy.Tam gdzie tv jest szczytem marzeń.Prowincjonalne dno.
Trasy koncertowe po Dojkach Wielkich dla kogos kto moze spokojnie wystapic w Royal Albert Hall,byle mial odpowiedni zespól i przestal wreszcie zajmowac sie swoimi paznokciami…
Juz teraz mi go szkoda ale posiadam płyte sprzed 5 lat i choćby dla tekiego"Jestes bohaterem",bardzo sie z tego ciesze.

2 polubienia

Wojewódzki powiedział tez kiedyś Michałowi,podczas eliminacji w XF ze ma w domu kilka tysiecy płyt i ze brakuje mu tylko jednej.Michała.
Jesli ktoś uważa ze Michal nie ma glosu,lub ze nie potrafi śpiewać, to cóż, tylko ktos kompletnie nie znający sie na muzyce może miec takie zdanie.

https://youtu.be/f7-GTVTKnDY

3 polubienia

Collins,Michal daje rade,a koncertuje nie tylko w Polsce.

1 polubienie

Uwielbiam

https://youtu.be/I-iUWhtCAE8

1 polubienie

Kiedys w myslach krecilem filmik-klip o Walesie,pod ten numer :smiley:

1 polubienie

Oglądałam wszystkie odcinki, byłam pod wielkim wrażeniem każdego występu Michała.
Ma talent chłopak, i dużo czasu, żeby wypłynąć na głębsze wody.
Jego stylizacja, sposób bycia kompletnie mi nie przeszkadza, w show biznesie to rzecz naturalna.
Zachwycamy się przebojami niejednego ćpuna, alkoholika i degenerata.

2 polubienia

brakuje mu dobrego menedzera.
i ta polska zawisc? mi tam sie podobaja dlugie wlosy i czarne paznokcie do ubranka w stylu koncowka francuskich Ludwikow, ale fakt, ze nie jest to w muzyce najwazniejsze.

1 polubienie

Powiem wiecej.Ten "menedżer"to odpowiednik tzw.“dzialacza” w sporcie.Dzialacza oczywiscie nadwiślańskiego :face_with_raised_eyebrow:
:face_with_raised_eyebrow:
Miec taki talent w rece i wpychac go w prowincjonalne trasy koncertowe i w objecia niewyzytych bab po 50-tce to juz wrecz i glupie i niesmaczne.
Moja corka byla na 2 takich koncertach,pare lat temu i…żeby nie przeciągać,na dzisiaj uważam ze nic z tego nie bedzie.

2 polubienia

w czasach Zenka Martyrologii?
cuda to skomplikowana sprawa

1 polubienie