Bishofshofen TCS

No i jest dylemat.Pierwszy to pogoda bo konia z rzedem temu kto trafi z ocena tych wszystkich przelicznikow.Druga sprawa to nerwy Kubackiego…Przyznaje ze nic na ten temat jednoznacznego,nie wiem…

Zobaczymy.

Według ekspertów stacji Eurosport, byłych skoczków (Schmitt i Hannawald), w srodowisku skoczków nazywają Kubackiego facetem bez poczucia humoru.
Psychicznie jest napewno silniejszy od Geigera, który pokazał swoją niemoc w ostatnim konkursie, kiedy to wydawało się, że jednym skokiem stracił cały dotychczasowy dorobek w tym turnieju. Widać było załamanie, niemoc i czerwień na twarzy.

2 polubienia

Widze ze emocje siegają zenitu…
I fajnie.
Trzymam kciuki za Dawidem.I tej gadki z humorem nie kupuje bo zawsze widzialem go uśmiechnietego…
Go,go,go,Dawid!!!

3 polubienia

Niemieccy eksperci, jak jeden stawiają na Kubackiego.

2 polubienia

Nie wierza w Geigera i to jest podstawa.Bo niby dlaczego?I tak jest dobry w tym sezonie.Ale wydaje sie ze wiekszych argumentow nie ma.Byleby go jakis wiatr pod narty nie poniósl na 150 metr bo wiatr jest a potem go nie ma a sedziowie bywają,hmmm…nie do konca profesjonalni w tym roku.

1 polubienie

Jakie Go…go…go ?
Skoki narciarskie nie są na czas. :rofl:

1 polubienie

Dajcie potem znać kto wygra. Nie umiem nie spac na skokach :confused:

1 polubienie

Wypowiadał się Morgenstern. Uważa, że wygra Kubacki i mu kibicuje.

2 polubienia

Oni wszyscy widza jego potencjal.I maja racje!
Ja sie tylko boje bo nikt nie mysli o głowie…

1 polubienie

Też mam obawy. Żeby to wytrzymał psychicznie. Powszechnie uchodzi za opanowanego. Ma silne nerwy. Ale, wiesz, jak to jest. Za 15 minut się zacznie ten karuzel. Piwo z lodówki już wyjęte.

3 polubienia

Dawid nie wygra tego konkursu. Będzie trzeci.
Ale wygra cały turniej.
Geiger w turnieju nie wejdzie nawet na pudło.

.tak obstawiam.

1 polubienie

I tak może być.

Dawid - 143.

14300 centymetrów. Odwołuję to, co napisałem wcześniej. :joy:

Krzyk sąsiada sprawił że włączyłem skoki. Nieźle dawid.

1 polubienie

Lundvig - 139

Ryoyu - 135, 5
Geiger - 140

I seria

  1. Kubacki - 143 151,6
  2. Geiger - 140 147,7
  3. Lundvig - 139 146.2
  4. Kraft - 138 144,2
  5. D. Prevc - 140 143
1 polubienie

Kamil 13 Żyła jeszcze dalej.