Bogatemu to i byk się ocieli?

Kicius poszedl po piwo czy pieczyste na zakąske? Masz do niego wloczykija zdrowie
Ja juz ogrzewacze mam na pawlaczu. Zimna woda z kranu ma temperature otoczenia 30°

1 polubienie

Kiciuś mnie tydzień temu zająca upolował. Zając wczoraj zjedzony. No to wysłałem go po drugiego, bo mało tego zająca na trzech, a smaczny jest.

Zajaca czy dzikiego królika?

1 polubienie

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że Głódż złamał prawo kanoniczne, które jednoznacznie zakazuje duchownym sprawować jakiekolwiek funkcje publiczne. Ciekawe co na to episkopat?

2 polubienia

Klasycznego zająca. W Ardenach. A ja go w reklamóweczkę. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Mam aportującego kiciusia.

2 polubienia

Bogatemu to i 8 godziny stoi.
:joy:

Od razu aport
Pewnie chudo wyglądałeś
Kotowate sa wojownicze

1 polubienie

Mam więc dla Ciebie zagadkę: Na granicy polsko-czeskiej leży jajko od koguta. Czyje będzie te jajko?

1 polubienie

Do kohoutka jak zdazy przed zastępami Macierewicza

1 polubienie

Znaczy ktoś wredny zrobił z koguta kapłona? Małą pincetką. Jajko koguta jest mikroskopijne w stosunku do jaja kurzęcego. :grinning:
Mało kto by zauważył, że leży… :stuck_out_tongue:

Niemniej jednak, za sprawą dwóch maleńkich kogucich jajeczek, powstaje jajo kurze, że tak powiem… :rofl: :joy:

1 polubienie

Kogut nie znosi jajek, no chyba, że swoje schodząc po drabinie.
Ale pisałam już o tym :blush:

2 polubienia

Kolego bez kurzego jajka kogucie jest bezuzyteczne :innocent: to juz w Starym Testamencie opisano.
A pieczony kapłon ? Czy kapłan?

1 polubienie