Był(a)byś za moim przyjęciem rządów nad Polską, gdyby mi je przekazały

Bez obrazy, ale niestety z powodu dysfunkcjonalności Twego mózgu masz zaburzone postrzeganie rzeczywistości i samo znawstwo historii nic Ci nie daje, bowiem wnioskowanie z oczywistych faktów historycznych masz zupełnie błędne. I nie chodzi mi tu o sama katastrofę, ale o całokształt.

1 polubienie

Przy okazji Ci uzmysłowię, jak bardzo się mylisz co do tego całokształtu.

Żadna to okazja. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Chodziło mi o okazję posiadania przeze mnie wolnego czasu…

Karmisz zwichrowane ego…

Skoro masz wolny czas, to miej. Ale własny wolny czas sam w sobie jest niepodzielny na większą ilość osób.

Nie przesadzajmy. Na jego ego mogą pomóc tylko farmakologiczne sposoby. Przecież poza tym, że czasami wyszumi się na tym forum i wkurzy kilka osób, jest zupełnie nieszkodliwy. Lata mijają, ale jakoś tłumów nie porwał swymi ideami.

2 polubienia

Dawno takiej bzdury nie czyłałem. Rosja dotrzymująca umów… buahahahaha!

2 polubienia

Daj spokoj, kolega jest madey inaczej…

Kolega widzę znów się z Pytamkami żre …

Lubi zadymy robić, jak mało kto :grin:

1 polubienie

Ja pi*rdole stary serio chcesz być kolejnym Zygmuntem Augustem Poniatowskim ?

3 polubienia

I tyle bedzie mial do gadania co Poniatowski w Petersburgu :joy::joy::joy:

1 polubienie

Poniatowski, jak dziś PiS, czego się nie dotknął, spartolił.

2 polubienia

Nawet caryca wymienila go na lepszy egzemplarz :grinning::grinning::grinning:

3 polubienia

Gdybym miał twoją “mądrość”, świadomość, poszedłbym się utopić.

Za Augusta Poniatowskiego, Polska miała największe szanse na pomyślność, zniweczone najpierw przez mega kretyńską Konfederację Barską z inspiracji KK, następnie przez mega debilną Konstytucję 3-Maja.

Nie kompromituj się nieznajomością historii, zostań przy swoich bajeczkach… Historia jest za poważna dla ciebie.

3 polubienia

Alkohol ci przeżarł narząd służący do myślenia.

1 polubienie

Po raz kolejny udowodniłeś swoje chamstwo i prostactwo, ponieważ umysłowo nie stać ciebie na racjonalne myślenie. Gdy Ozyrys rozdawał rozum, to byłeś na końcu kolejki i zostały dla ciebie popłuczyny umysłowe,

1 polubienie

@harmonik nie rob z forum rynsztoka.

1 polubienie