Chwila relaksu ?

11/12 raper źle
Uważam, że całkiem nieźle.

1 polubienie

Mam to samo, starałem się odpowiadać uczciwie… Fakt, mam spokój w sobie, stres dosięga mnie bardzo rzadko, ale mimo to nie do końca diagnozę uważam za trafną.

rewq

3 polubienia

Ten jest fajny :)))

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/13,129662,8045,jestes-nastolatkiem-czy-emerytem-sprawdz-kim-jestes-w.html?bo=1

1 polubienie

To także mój wynik :)))

Test 2. Jestem już w jesieni swego życia. Gówno prawda.

3 polubienia

Potwierdzam @birbant, gdyby nie fakt,że nie kryłeś swojego wieku, nigdy bym na to nie wpadła.

2 polubienia

Nie mogę tego przejść, nie chce pokazać wyniku.
Przeszłam, jestem internetowym nastolatkiem.

1 polubienie

Test 3. Strzelanina, Wyszło, że znam życie bez internetu, ale potrzebny mi jest, czy jakoś tak…

1 polubienie

W drugim wyszło że nie powinienem już żyć :rofl:

A nie… To jest ten ostatni wyszło że jestem nastolatkiem internetowym XD

2 polubienia

“Jesteś cieplą osobą”
I generalnie zagdzam sie z opisem co do rodziny i przyjaciół a nade wszystko,bycia wsród ludzi…Nie wiem tylko czy tworzenie atmosfery spokoju i bezpieczenstwa jest tym wyróznikiem…Raczej aktywności,działania,optymizmu…Nie siedzę w domu z założonymi rękami :smile:

3 polubienia

Hahahahahaha! Zupełnie niekompetentny :joy: Test 2 opiera się na przeświadczeniu, że osoby powyżej 3o, to dinozaury nie mające pojęcia o świecie. :rofl::rofl::rofl::rofl: A mój wynik? Proszę :smiley:

Dodam tylko, że nie mam konta na żadnym portalu społecznościowym i pamiętam czasy, gdy telefon stacjonarny był luksusem.

3 polubienia

Czy wiesz ile masz lat?

Quiz no.2…Nie mam pojecie bo na ponad polowe pytan,odpowiedzialbym zupelnie inaczej niz w podanych odpowiedziach…Chwilami nawet…irytujace:)))
A wyszlo ze blizej mi do emerytury niz cos innego…
Pewnie dlatego ze gwizdze na Yt i nie chadzam do tego co dzisiaj nazywają klubami :laughing:

2 polubienia

Mam ten sam wynik ( czyżby był jeden? ) i też już nie mam konta na wielu portalach społecznościowych.

2 polubienia

Dobrze pamietam zycie bez internetu ale nie wyobrazam sobie powrotu do tych czasow…Co za bzdura :grin:

2 polubienia

Złapałam się wiele razy na tych testach, że zaznaczyłam odpowiedź dostępną i najbliższą prawdy, aczkolwiek bardzo daleką.

1 polubienie

nosz wyszlo mi, ze “harmonijna” jestem

2 polubienia

hahahahaaa
oojjjjjj będzie ślub :stuck_out_tongue: niech no tylko kolega to doczyta :wink:

1 polubienie

Twoje życie jest w równowadze

1 polubienie

Podobno “życie w równowadze”. Częściowo się zgadza, częściowo nie, ale bardzo lubię takie wuizy, relaksują mnie właśnie, no i zawsze noektóre pytania dodają jakiejś tam samoświadomości.

1 polubienie

Po muzyce, to też dla mnie chillout.