Cieszylibyście się, gdyby takie antypolskie kanalie pozdychały jak najszybciej?

Harmonik nie był, ale i tak wie lepiej. Ci Szwedzi Cię urabiają i jak przyjeżdżasz, zakładają maseczki… :crazy_face:

3 polubienia

Mam do ciebie prośbę, abyś omijał moje tematy jak najszerszym łukiem, bo i tak wywołujesz we mnie pogardę.

Dobrze ale komentuję to w jeden sposób. Spierdalaj dziadu.

Aa mam ojca w twoim wieku . Opiekuję sie nim bo ma rozległego raka. Życzę tobie tego samego.

Gorzej, jak to życzenie wróci do ciebie. A szanse na to masz duże.

mam to gdzieś

No tak, lekarz ginekolog i kolchozowy historyk spod czerwonej gwiazdy to niewatpliwie autorytety w zakresie epidemiologii…
A sam wpis o Szwacjii sprzed pol roku.

1 polubienie

A ja myślalem ze Ty ludzi nienawidzisz równo,jak leci :thinking:

Userze @harmonik. Jakbyś ze swoim charakterem nie wstydził się po świecie chodzić, to na pewno podczas tych wędrówek trafiłbyś na aktualne i rzetelne informacje.

15.12.2020 Pokerowa taktyka Szwecji nie zdołała ochronić starszych ludzi przed wirusem.

07.01.2021 Umieralność dzieci w wieku 1-16 lat w Szwecji bez zmian.

08.01.2021 Szwedzki parlament uchwalił ustawę nadzwyczajną, która pozwoliła rządowi na podjęcie bardziej rygorystycznych środków w celu powstrzymania pandemii. „Jesteśmy w wielkim niebezpieczeństwie i trudnej sytuacji” - powiedział szwedzki premier Stefan Leven.

04.02.2021 12000 ofiar śmiertelnych w Szwecji. „Ryzyko trzeciej fali jest wysokie, jeśli nie będziemy silni” - powiedział Anders Tegnel, główny epidemiolog.

Do poczytania TU…po grecku, aby łatwo nie było.

Ludzi nie ma za co lubić. To gatunek patologiczny, bezmyślny, barbarzyński, choć nie jest im łatwo połapać się w tym wszystkim, a może jest bardzo trudno. I może za zgodzenie się na takie trudne role życiowe, zasługują ludzie na szacunek.

1 polubienie

Dla mnie to, co przedstawiasz, to jak wiadomonacyjna żenada.

To, czy podjęte środki zapobiegawcze są słuszne, czy nie, będzie można ocenić dopiero za kilka lat. Dziś nikt, nawet @harmonik, nie jest w stanie tego osądzić.

1 polubienie

Oj…Zakreciłes nie lada :unamused:
Ale pamietaj ze sam jesteś człowiekiem i ze z dorobku ludzkosci korzystasz.Ot,choćby w tej chwili…
Wylewanie pomyj w jedną strone to nie jest droga.To nie jest sposób na naprawe tego świata…
Ludzie mają przestać kochać i pragnąć bo akurat żółwie lub mrówki wg. Ciebie,pragną tgego bardziej?
Sam w to nie wierzysz :wink:

1 polubienie

Za mną przemawiają miliony racji milionów harmonijnych gatunków, które nie są tak bezmyślne, jak nieharmonijni, patologiczni, cywilizowani ludzie, i mogłyby tak żyć harmonijnie w nieskończoność. Za ludźmi nie przemawiają żadne racje, oprócz podatności na ogłupianie. Ja to wszystko łatwo ogarniam, tę ludzką patologię, nieharmonijność, to wiadomonacyjne ogłupianie COVID-em-19.

To prawda, że korzystam szeroko i maksymalnie, w dodatku nad nikogo się nie wywyższając.

Klamstwo.Chyba najbardziej bezczelne o jaskim slyszalem…A juz calkowicie “bezkonkurencyjne” na tym forum.

1 polubienie


Moze na to harmonijny user liczy?

Pewnie się zagapolowałeś…