co prawda Fakt

ja juz przywyklam to tej newsolapowej nowomowy na polskich portalach, do bezmyslnego poslugiwania sie tlumaczem google jakos troche mniej.

1 polubienie

Tu masz racje w calym komentarzu.
W Polsce,to jak widze,najwazniejszym dzialem policji,jest drogowka))

Ja ze strachu i braku checi marnowania czasu,ograniczam sie do tego portalu.I widze ze autorzy wielu watkow,tematow"niedorozwinietych",nie powinni,nie mieli PRAWA,konczyc jakichs,chocby dennych,uczelni!
Oto jak wyglada wiekszosc artykulow:
Tytul:"Wybuch bomby w centrum Paryza.
tresc,akapit pierwszy:“W Paryzu wybuchla bomba w dzielnicy St Germain”
tresc,akapit drugi:Jak donosza francuskie media,wybuch bylo slychac w calej dzielnicy
tresdc,akapit trzeci:Wybuch bomby sparalizowal ruch uliczny
tresc,akapit czwarty:Policja wyklucza zamach…
tresc,akapit piaty:w okolicznych sklepach,wylecialy szyby.
tresc,akapit szosty:w Paryzu bomba wybuchla ok.12 w poludnie
trresc,akapit siodmy:Wczesniej o wybuchu bomby,informowalismy TUTAJ :grin:
A jest to wersja poprawna i zawiera wiecej tresci nie przecietnie :laughing:

2 polubienia

Piątkę przybijam, ileż to ja razy byłam wściekła na siebie, że zawiódł mnie tytuł .

1 polubienie

cala Polska kochala sie w przepieknej gwiezdzie X a teraz ona mieszka w uragajacych warunkach.
z dalszego ciagu dowiadujesz sie, ze chodzi o Pole Rakse i informacje, ze mieszka sobie w domu na uboczu i od czasu do czasu sama robi sobie zakupy w pobliskich sklepikach.
a i to i tak jeden z sensowniejszych newsow tego rodzaju.

2 polubienia

Albo to:
“Wielka gwiazda ukrywala smutna prawde przez wiele lat”
A potem sie dowiadujesz,uprzednio kliknawszy 8 razy,ze ojciec zmarl jak miala 20 lat.A babcia jeszcze wczesniej…
Wrrrrrr!!!

2 polubienia

Albo to …
Aż przykro patrzeć jak się stacza… spija alkohol z cudzych kieliszków…
Otwieram link bo niby znany a tam kampania antyalkoholowa.

3 polubienia

:laughing: :laughing: :laughing:
No dokladnie:)

1 polubienie

Omijałam wp.pl szerokim łukiem , być może dlatego późno poznałam pytamy.pl , teraz mi wszystko jedno ,interia o Onet to samo badziewie.

2 polubienia

Nie dostanie matka już 500+ :frowning:

Na onecie jest …trzezwiejszy dzial sportowy.Nie mowie ze lepszy ale przynajmniej reaguje na wydarzenia i nie spycha ostentacyjnie wszystkiego na bok,na rzecz pilki,siatki oraz kopania po mordzie.

Ale na Onecie nie ma komentarzy… Na WP można komentować artykuły

Ok. Ale czasem potrafia z informacja byc na biezaco.
Tutaj,jesli to nie pilka lub boks,musialbym czekac do usr… smierci.

1 polubienie

Nie ufam niemieckim mediom :wink:

Zaczynałam od Onet , dawno temu byłam tam moderatorem , zmienili fajne forum na jakąś sympatię, szukanie drugiej połówki… co ja będę w necie jej szukać, nocny mam pod nosem :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nie wiem czy czytacie - komentujecie newsy na gorąco, u nas na forum to kultura :grin:

2 polubienia

chce czy nie ze wzgledu na konta mailowe na interie i wp wchodze codziennie, onet w zasadzie moglby dla mnie nie istniec.
a jesli chodzi o komentarze na tych portalach? taki sam sciek jak kafeteria.
czasem sie cos smiesznego czy dowcinego trafi, ale rzadko.

2 polubienia

Kiedyś istniał Powerchat, należał chyba do Onetu. Co tam się działo… Ludzie wchodzili tylko po to, by się wyzywać :slight_smile: A jak ktoś kulturalnie się przywitał, to same “Wypier…” “Spier…” Do kobiet same ku*wy i szmaty leciały :joy:

I dużo podłości, ludzie bez zahamowań drwìą że wszystkiego.

2 polubienia

Pffff , na tym forum o którym wspomniałam , jedna para swoje foty wstawiała z cyberków.

Kurla, kiedyś to było, wolna amerykanka. Dzisiaj już tej wolności w necie nie ma praktycznie w ogóle.