Tusk stwierdził że nie obchodzi go co jest teraz popularne ale on nie będzie podsycał konfliktu polsko-ukraińskiego
I słusznie
Tusk stwierdził że nie obchodzi go co jest teraz popularne ale on nie będzie podsycał konfliktu polsko-ukraińskiego
I słusznie
Czyli dąży do polexitu
Nie wiem. Możliwe. Ja to zrozumiałem inaczej
Ciągłe kłótnie z Unią poskutkują wyjściem z UE
Orban nie wyciągnął Węgier z UE to i my tak prędko nie wyjdziemy. Trzeba być dobrej myśli a szykować się na najgorsze
Węgry nie miały Mentzena i Brauna
![]()
Póki co Braun i Konfa mają po 10% poparcia a PiS bodajże z 20%
Razem są w stanie wykopać Tuska
Oby nie. Zarówno Polska jak i Niemcy zyskują na naszej obecności w UE
Konferencja w Gdańsku potrwa 2 dni. Pierwsza dama Ukrainy też się nie pojawi
Karol Nawrocki podobno chwalił się programem safe który sam vetował XD
Tak.
Nawrocki nadal w Turcji. Dziś odwiedził polskich żołnierzy
Tusk w Berlinie na spotkaniu państw E5
Ukraina uderza w duże zakłady i mosty o krytycznym znaczeniu w Rosji i na Krymie. Brak paliwa i prądu
Jutro zaczyna się w Gdańsku konferencja odbudowy Ukrainy. Kijów będzie reprezentowała premierka
Coraz większa staje się afera szpitalna. PiS zapowiada publikację nazwisk polityków KO którzy korzystali z saloników vip w szpitalach i wchodzili bez kolejki
Jesienią rząd ma wrócić do tematu aborcji
Ciekawe co z tego wyniknie
Duda mu się nie podobał?