Co się dzieje w polityce - Dziennik cz 10

Tusk stwierdził że nie obchodzi go co jest teraz popularne ale on nie będzie podsycał konfliktu polsko-ukraińskiego

I słusznie

Czyli dąży do polexitu

Nie wiem. Możliwe. Ja to zrozumiałem inaczej

Ciągłe kłótnie z Unią poskutkują wyjściem z UE

Orban nie wyciągnął Węgier z UE to i my tak prędko nie wyjdziemy. Trzeba być dobrej myśli a szykować się na najgorsze

Węgry nie miały Mentzena i Brauna
:pensive_face:

Póki co Braun i Konfa mają po 10% poparcia a PiS bodajże z 20%

Razem są w stanie wykopać Tuska

Oby nie. Zarówno Polska jak i Niemcy zyskują na naszej obecności w UE

Konferencja w Gdańsku potrwa 2 dni. Pierwsza dama Ukrainy też się nie pojawi

Karol Nawrocki podobno chwalił się programem safe który sam vetował XD

Tak.

Nawrocki nadal w Turcji. Dziś odwiedził polskich żołnierzy

Tusk w Berlinie na spotkaniu państw E5

Ukraina uderza w duże zakłady i mosty o krytycznym znaczeniu w Rosji i na Krymie. Brak paliwa i prądu

Jutro zaczyna się w Gdańsku konferencja odbudowy Ukrainy. Kijów będzie reprezentowała premierka

Coraz większa staje się afera szpitalna. PiS zapowiada publikację nazwisk polityków KO którzy korzystali z saloników vip w szpitalach i wchodzili bez kolejki

Jesienią rząd ma wrócić do tematu aborcji

Ciekawe co z tego wyniknie

Nawrocki w Turcji

Duda mu się nie podobał?