Co to jest według Was?

Masz skojarzenia.
Pierwsze miecze nie przypominaly krzyza, te forme uzyskaly z czasem, jelec dolozono pozniej jako ochrone dloni. Byc moze najstarsze znane chinskie miecze z epoki brazu mialy jakies drewniane zabezpieczena, ktore nie dotrwaly do naszych czasow? W kazdym razie rzymski gladius krzyza nie przypominal

2 polubienia

Uuu, wiedziałeś :money_mouth_face:

1 polubienie

Ten z głodnym chlebem to dobre skojarzenie!!! Przy okazji: czy mogę prosić o kolorek dla mk i Ciebie? :sweat_smile:

Te 2 lata to za niszczenie drzewa?
Gwoździami przybite???

1 polubienie

Dwa lata za skojarzenia niedopieszczonych…

1 polubienie

Obraza uczuć religijnych?
A patrz, za obraze zdrowego rozsądku nie chcą karac

1 polubienie

Nie mam bladego pojecia.
Nie wiem czy to nagrobek czy tez…skóra słonia…I dlaczego pojawia sie tam ozdoba kojarząca sie z wizerunkiem maryjnym.
W Polsce jednak to zapewne znowu jakaś debilna prowokacja.Szczano juz na krzyż wiec teraz pewnie szuka sie kolejnych"środków wyrazu" :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

A szkoda…

Czyli jesteśmy NORMALNI!

Czuje sie normalnie a prowokacje traktuje jak zaczepki.Chce sie ktoś ze mną potykać to uwaga bo z pewnoscią nie odpuszczę! :face_with_raised_eyebrow:
Nie ja zaczynam ale na ogół,to ja koncze.No chyba ze to juz taka głupota ze szkoda wysiłku bo idiota i tak nic nie rozumie…

1 polubienie

Podobnie jak ja. Ale lektura różnych tekścików zaczyna u mnie powodować zwątpienie we własne obserwacje…