Copiątkowy Quiz wiedzowy nr SIEDEM!

Moze z ŁABĄDZIEM ? :joy:

2 polubienia

Panie @benasek ja to już od poniedziałku zakuwam, coby w piątek siary nie dać. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

A ja już więcej nie będę rozwiązywać, bo zawsze mam tak “ogromnego stresa”, że mi się nie uda, że jest to ponad moje siły (i nerwy) :wink:

1 polubienie

Za celny strzał również należy sie pochwała.:yum:

3 polubienia

Choć raz sie przyznał kujon jeden.:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

A ja właśnie rozwikłałem dzisiejsze anagram i kalambur kolegi @Bingola ale głowię się nad homonimem o matce, córce i dywanie i na nim jakiejś dziwnej plamie… I rebus coś mnie świtać zaczyna. :grinning:

3 polubienia

Bingola pewnie cię ucieszy że i Ciebie przekonał do zagadek. Mnie się to niestety nie udało.:upside_down_face:

2 polubienia

Cierpliwości, młody człowieku. :grinning:

1 polubienie

Ależ ja mam bardzo dużo cierpliwości, tylko że lata lecą staruszku.:crazy_face:

1 polubienie

Chociaż jeden mnie od kujonów nie przezywa. Tylko tak miło; staruszek. :blush:

Jak Ty do mnie się tak miło zwracasz to przecież nie ma powodu abym podobnie Ci przyjemności nie sprawiał.:yum:

1 polubienie

9/10 poleglam na pierwiastku

2 polubienia

Ciężarówka klusek
Wiekowy zgrywusek

Oto, do czego nadaje się staruszek :slight_smile:

3 polubienia

No i teraz, pełen klusek, dopiero szczęśliwy staruszek.:stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 polubienia

A niech Was obydwu! Człek z Wami nie wygra. :shushing_face::grinning:

2 polubienia

5/10 myślałem, że będzie gorzej.
P.S. jakie było moje zdziwienie, gdy chciałem wejść na pytamy a tu niespodzianka przeniosło mnie na kafeterię :frowning:

6 polubień

Cześć kolego. :blush:
Zaglądam czasem na kaffeterię szukając takich zaginionych, jak Ty i kilku znalazłem.
Na Ciebie nie trafiłem, ale cieszę się, że sobie poradziłeś. Fajnie tu mamy, tylko, że mało nas tu jest. Nie ma trolli, reklam, gości, moderacja jest dobra, da się żyć. Portal jest niezależny.
Jak będziesz miał kłopoty z obsługą strony, każdy chętnie ci tu pomoże, szczególnie moderatorki, czyli bocca-lupo i okonek.

5 polubień

Dzięki :slight_smile: specjalnie zostawiłem stary nick żeby ludzie mnie skojarzyli z pytamy. Z tego co widzę to sporo ludzi z pytamy przeszło tutaj. Z ciekawości wiadomo dlaczego pytamy zostało zlikwidowane?

5 polubień

Dokładnie nie wiadomo. WP zlikwidowała i już. Dali nam wątek na kaffeterii, ale tam szambo jest. Z tego, co widzę na kaffe, to zbiorowisko trolli i odnoszę wrażenie, że to szamboforum jest na wykończeniu. Dyskusja polega na tym, że różne anonimy zadają 1000 pytań, na które pada jedna odpowiedź.

1 polubienie

Czesc! :grin: A ja sie zdziwilam, ze wysamotnikowales sie do reszty!..

4 polubienia