Czego Wam życzyć ludziska?

Dzwoniłeś ???
A ja straciłam kontakty w telefonie i pewnie się bałam odbierać :rofl::innocent::innocent:
Napisz mi na face swój numer serce , zapisze i odbiorę :kissing_heart:

2 polubienia

O punktacji zapomniałem …

Tylko czasu na figle mało … :grin:

4 polubienia

Po prostu podejrzewam ze nie masz angielskiego numeru i wydalo Ci sie to dziwne :innocent:
Ok. Bede pamietal.

1 polubienie

Stanęło w miejscu. Puki co ominie mnie operacja kręgosłupa / przepuklina kręgosłupa po paraliżu / chyba ?, bo waga się podnosi, z 55 kg do 74 kg - brakuje jeszcze ok 12 kg jak i morfina, choć ból jest romantyczny, pokazały się problemy z wzrokiem, ale to przyszłość - może ustąpią. Przyszłość po paraliżu trudno oszacować, każdą zmianę klinicznie i brak dostępnej wiedzy moim wysiłkiem, liczyłem się z tym że nie będzie lepiej, są nawroty przykurczy. Leczenie i pomoc opóżnia lekarka w przychodni której nie mogę wymienić / bo za dobrze wyglądam ! jak na taki zawał, lekkie początki cukrzycy 2 typu, pewnie z powodu by ratować kręgosłup, ciśnienie skacze ale w normie, przez co nieraz jest arytmia. Będzie dobrze, choć desperacja mnie już zaczyna męczyć. Na swój sposób Pytamy nie pozwala się załamywać, no i praca

2 polubienia

@Malita_2021 :kissing_heart:

U mnie tak na dobrą szóstkę z plusem w skali do 10. Nudzi mi się bez imprez i tańca, ale rozwijam się na innych polach.

3 polubienia

Czyli starasz się nie zglupiec od nicnierobienia?

2 polubienia

Nie staram się… robię.

Witaj i wszystkiego najlepszego. Fraza “u przyszłych teściów” brzmi zachęcająco.
Cieszę się że u kogoś jest dobrze, to nadzieję niesie. Tu u mnie tak ciemiutko raczej… gdzies 3 - 4 max na 10…

1 polubienie

Przez to klopotliwy dla otoczenia bywasz :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 polubienia

10 nie postawię bo to głupie i niemożliwe, więc < 10. To bardziej życzenia niż rzeczywistość.
Miło ze się odezwałaś, wszystkiego bardzo dobrego życzę. image

2 polubienia

Malita, a tu się wszyscy zastanawialiśmy, co u Ciebie :wink:
W skali jeden do dziesięciu??
Nie wiem, ale całkiem nieźle.
Nie mam specjalnych powodów do narzekania.
Myślę, że jakieś 7-8.
To dużo jest.
Fajnie, że Ci się układa. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Nie wszyscy, odpoczynek naszej dzielnej wojowniczce się należał :heart::heart::heart: