Czy bycie cam girl jest legalne w naszym kraju?

Na takich stronach z kamerkami tak samo są występujący faceci homo i hetero… oczywiscie jest ich mniej no i mają nieporównywalnie mniejsze zyski(chyba ze wystepują z kobietą i robią np sex itp)

3 polubienia

Teraz to bym po szczepieniach uważała na serce: i to fajzer i to a lek na serce się okazał lekiem na co innego a po Covid niektórym się zmniejszyło, więc ten…A jak pokazują przypadki śmierci w trakcie uniesień droga od serca do czego innego jest krótka.
Bosz, dobrze, ze mi nie zależy co mi się zmniejsza …

Bo nudna, zahukana baba sprawia wrażenie, że nigdy nie zdradzi a bezpruderyjna jest do bram na kochankę ale nie martwi się że ona go zdradzi i że sypia z innymi. Faceci mają mentalność Arabów. Niby w Europie się śmieją z nich a tak samo by chcieli kilka

Nie wiem o czym ty piszesz…

Mylisz się.

1 polubienie

E- kurwa :joy::joy:

6 polubień

Meg,a ty,rozumiem,znasz wszystkich facetów i wiesz? Wiesz czego chcą i że chcą kilka na raz?

3 polubienia

Tylko czekać, kiedy e-alkohol się pojawi. :face_with_diagonal_mouth:

.e-papierosy już są

5 polubień

Oo, kurwa! :rofl:

3 polubienia

Przestańcie. Niech robi co chce, jej życie-jej ryzyko.

2 polubienia

Ale ja nawet nie zacząłem… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Sprawa legalności, to jedna, a podatki, to druga.

1 polubienie

Przy takich zarobkach stać ją na psychoterapeutę :slight_smile:

1 polubienie

Poznałem w swym życiu sporo prostytutek, jako sezonowy wikidajło w burdelach. Większość ma stalową psychikę, a i niejedna seksuolożką mogła by zostać.

2 polubienia

proste tutki?

1 polubienie

Krzywe raczej nie… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jest jak najbardziej legalne i jak każda działalność podlega rejestracji i opodatkowaniu.
Nielegalnym byłoby nieopodatkowanie dochodów z tego typu działalności.
Urząd Skarbowy nie traktuje tego procederu jako prostytucji, bo oferuje się nie fizyczne ciało, a jedynie obraz tego ciała.

3 polubienia

Widzę, że w potrzebie zawsze można tu znaleźć radę.

1 polubienie

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi?
Wpadasz na forum i usilujesz zszokowac stare wygi dyskusja o pracownicach seksualnych zwanych w czasach mniejszej poprawnosci politycznej kurewiem?
Bez popytu podazy by nie bylo.
Czy chcesz rozpoczac rzeczową dyskusje o tym czy panstwo powinno byc alfonsem i czerpac zyski z cudzego nierzadu?
A co do legalnosci?
Jest legalne, karalne jest tylko jesli osoba trzecia czerpie z tego zyski. Lub
dzialalnosc podchodzi pod kodeks karny - zmuszanie do nierzadu i całość przepisow dotyczacych pedofilii.
Kwestie moralne?
Mam zacytowac Kanta? :face_with_monocle:

3 polubienia

Ty a jakie PKD jest do tego?

1 polubienie