Czy dorosła 40-50cio letnia kobieta może zgwalcic

Marzyciel

3 polubienia

Tylko ciota da się kobiecie.
Kobiety molestują a nie gwałcą.

Ale to nie Chodzi o umiejetnosc obrony przed napastnikiem… Problem jest w mężczyznach że zawsze chcą i dlatego gwałt na facecie to cos obcego, czy w kobietach ze w takim stopniu nie chca że nie gwalcą a same są gwalcone?

Oczywiście, że może. Czytałam kiedyś jakieś spekulacje, że ilość gwałtów na mężczyznach z pewnością jest znacznie, znacznie większa niż się powszechnie stwierdza.
Był kiedyś rozpowszechniony (i wywołał niemały skandal) filmik z otyłą dziewczyną gwałcącą pijanego chłopaka. Dookoła stali jego koledzy i śmiali się z tego.
Po prostu faceci w tym względzie mają przewalone. Po pierwsze, od razu zostaną zwyzywani i wyśmiani, jak się przyznają (“przed babą się nie umiałeś obronić?”, “ja to bym nie miał nic przeciwko”, “narzeka, zamiast korzystać” itd.), nie mają szans liczyć na ludzką reakcję, po drugie, wielu (w tym niektórzy faceci) zakłada, że mężczyźnie POWINNO się chcieć zawsze, wszędzie i z każdym. W efekcie mężczyźni po prostu takich rzeczy nie zgłaszają (bo się wstydzą/boją) i trzeba było taką sytuację nagrać, żeby podnieść jakąkolwiek dyskusję i w ogóle dostrzec istnienie problemu. Mam nawwt wątpliwości, czy policja przyjęłaby zgłoszenie, czy by taką osobę wyśmiała. Przy tym często tacy ludzie wmawiają sobie po fakcie, że oni chcieli i nic nie odbyło się wbrew ich woli.
To z tego, co kiedyś czytałam na ten temat.

2 polubienia

Tylko jak udowodnić ze bylo to " nie chcę"??
Chiciaz fakt takie “nie chce” zawsze powinno się rownac “stop”.

2 polubienia

Czy porządna prostytutka może zgwałcić krasnoludka?
Ależ owszem czemu nie przecież i jej i jemu należy się. :slight_smile:

2 polubienia

Dawniej były jako były te nasze dziewice.
Miały nogi marmurowe i stalowe cyce.
A dziś nasz studencik ma ch… jak pręcik,zmiętoszony wysłużony ma ten instrumencik.
A zaś dziś niewiasta zaledwie “obrasta” wymeczona “wyciumkana” jak kawałek ciasta.:slight_smile:

1 polubienie

Jak równouprawnienie, to równouprawnienie.

2 polubienia

Ale aż takie???:open_mouth:

1 polubienie

Ihtiel, udowadnia się to w taki sam sposób jak przy gwałtach na kobietach. Zadziwiająco mała część gwałtów wygląda w ten sposób, że ktoś cię zaciąga w krzaki nocą w parku. Przeważnie to jest właśnie tak, że dwoje ludzi ma się ku sobie ale jedna z nich trochę mniej niż druga - i nagle, wśród buzujących hormonów i/lub alkoholu, komunikacja zawodzi.

4 polubienia

@GumowyKrokodyl, zarty na bok - drugi facet moze mezczyzne zgwalcic.
i to wcale takie rzadkie nie bywa. pomijajac wiezienia czy inne zaklady zamkniete.
natomiast czy kobieta z wibratorem by pod ten paragraf podpadala? pewnie tez.

3 polubienia

O ile Maciej pamięta to w jednym z filmów z Brudnym Harrym zła kobieta związała Harrego na krześle po czym…wbrew jego woli go wykorzystała. Harry robił co mógł…Ona też :zipper_mouth_face:…i Ona skuteczniej, I go wykorzystała :open_mouth:

3 polubienia

A wytrysk był? Bo jak tak to żaden gwałt!

3 polubienia

i nie grzech. :rofl:

2 polubienia

Pamiętacie film “Jasio wodnik”? Jak on z Bogiem rozmawiał i mówił: “a cóż to za grzech niewieście przyjemność uczynić?”

2 polubienia

No tak, to już wiemy od naszych szamanów!

:joy::joy::joy: byleby za przyzwoleniem

1 polubienie

Jasia Wodnika grał Pieczka. Bardziej poczciwego człowieka, to ja w życiu nie widziałam.:wink:
Myślę, że nawet jako aktor w czasie gry nie potrafiłby siłą…:wink:

3 polubienia

Pamiętam doskonale… Świetny film swoją drogą.

1 polubienie

Jancio :wink:

3 polubienia