Czy oglądacie ASP?

@GumowyKrokodyl, nic z tych rzeczy, poszperaj, posłuchaj, wybierz osobę którą lubisz.

1 polubienie

@gra, Kuba budzi w ludziach skrajne emocje, jedno trzeba mu przyznać, nudzić się przy nim nie można , często oglądam jego program telewizyjny.

1 polubienie

Pojebudzki to taki telewizyjny Tensor :slight_smile:

1 polubienie

ja nawet czlowieka nie kojarze…

Mało idiotów w telewizji można zobaczyć ? Kuba przynajmniej jest dowcipny i zdaje sobie sprawę z tego jakim jest prowokatorem.

Kuba Wojewódzki, właśc. Jakub Władysław Wojewódzki – polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman

image

1 polubienie
1 polubienie

czubek znaczy sie? :slight_smile:
nazwisko kojarze, bo gdzies sie tam przewijalo, ale chyba nigdy go w akcji nie widzialam.

1 polubienie

Tak, czubek ale inteligentny.

1 polubienie

a to zekrne w YT.

1 polubienie

Mówią o nim prowokator, skandalista, tylko on jest showmenem, dziennikarzem, nie politykiem…

Taki lewacki Korwin? :rofl:

Korwin to kolejny przykład czubka, skandalisty, prowokatora , ale w tym wszystkim inteligentny.
G***no mnie obchodzi kogo zdaniem większości warto posłuchać, kogo nie, fanatyczką ich nie będę, a słuchając ich nie ziewam i często pośmiać się mogę.

1 polubienie

To wysłuchaj jeszcze @Szczery_do_BULU, serdecznie polecam, archiwalnej rozmowy z Markiem Kondratem.

2 polubienia

Nic nie tracisz :slight_smile:

1 polubienie

Tam giną ludzie! Szatany!

Tylko urodziny Radia Maryja!

1 polubienie

Zajrzyj do archiwum @GumowyKrokodyl, wybierz dowolnego rozmówcę, w żadnej rozmowie o polityce nie usłyszysz choć zawsze tematy są frapujące.

1 polubienie

Za Wojewódzkim nie przepadam, ale on nie zasłużył na porównywanie go do tensora.

1 polubienie

@Antykwa, dzięki Tobie, wiem o istnieniu tej akcji i szperam, szukam , M.Konrada jeszcze nie znalazłam.
p.s. Pytania niektórych uczestników mnie rozbawiły :))))

2 polubienia

Niestety ale KW obojętne co oznacza, nie jest dla mnie do zniesienia :rofl: