Czy podoba Ci się stolik kawowy w takim klimacie?

Jak sobie kupię niezbędne narzędzia, to może zacznę takie produkować albo coś odnawiać :slight_smile: Chciałabym spróbować czegoś z żywicą epoksydową :slight_smile: No i obróbka drewna też mnie kręci, renowacja mebli itp :smiley: Powiem Ci, że widziałam w Gdańsku i w Galerii mebli zwyczajne pieńki, oczyszczone z kory, wyszlifowane i polakierowane w cenach od 200 zł w górę :smiley: większe były za 800 zł :smiley: Żyła złota taki interes :slight_smile: Szkoda, że kiedyś w moim bratem tym się nie zajęliśmy :slight_smile:

1 polubienie

Ogólnie, tak, ale dla mnie bez tych kolorowych elementów, może jeszcze u tego pierwszego ujdą :stuck_out_tongue:
Mi się podoba np. taki


Albo taki zwyczajny z niepotrzebnych palet też ma swój urok.

1 polubienie

Te pieńki są strasznie fajne, ale trzeba mieć naprawdę nadmiar gotówki, żeby kupować gotowy zamiast próbować ogarnąć samemu :wink:

3 polubienia

Podoba mi sie.
Dawno temu mialem cos podobnego.
Tyle za byla to lawa i cztery zydle

1 polubienie

jak sie uprzesz to taki naroznik


i stolik

1 polubienie

Mega :heart_eyes:

1 polubienie

Przez lata miałem w planach całą chatę sobie w tym stylu umeblować. I pewnie bym umeblował, ale trafiła się chata z innymi meblami, w zupełnie innym stylu. No i tak już zostało.

2 polubienia


Bardzo lubie tego typu rzeczy. Moje wprawdzie nie aż tak okazałe ale są ozdobą mojego ogródka😇

1 polubienie

Przychodzi czas że trzeba taki stoliczek przestawić. Proste, wołasz dwóch solidnych sąsiadów, postawisz połówkę dla nabrania siły i gotowe.
Można też przepiłować te tasiemki spinające i po listewce przestawić, potem ściągnąć; odpowiednie przyrządy są dostępne.
Ale jak wygodnie siedząc chciałabyś @vera223 nogi sobie wyprostować bo ścierpły od niskiego siedzenia to co? To już nie jest takie proste.

Sąsiedzi równiez się przydadzą Tobie @anon80021811 do przestawienia stoliczka z 10 centymetrowej grubości blatem.

To są trzeźwe uwagi strasznego tradycjonalisty.:yum::rofl:

2 polubienia

Mam w zwyczaju siadać na podłodze z wyprostowanymi nogami :grin: i mam raczej krótkie nogi, obiektywnie patrząc, ja się zmieszczę z wyprostowanymi. A inni to nie mój problem :stuck_out_tongue: (buhahah)
A taki stolik można wnosić tak, jak piszesz, po jednej warstwie, potem wszystkie trzeba by było podnieść tylko na chwilę, żeby wsunąć taśmę :wink:
Może być też bez taśmy, tylko taki stosik.
Dla mnie całkiem praktyczne :blush:

2 polubienia