Czy podoba Wam się teraźniejsza moda na spodnie w stylu woda w piwnicy?

@collins02 portki, galoty :nerd_face:

Bo mnie sie to z leginsami skojarzyło.A tych nie lubie :unamused:

@collins02 Myślisz pewnie o prostych rurkach. Te które ja chciałam to takie dżinsy streczowe rozciągliwe, dopasowane, skiny. Ale z tego co widzę w sklepach wszystkie modele spodni przykrótkie…

@okonek Teraz te portki nie są 3/4 ale tak z 2-3 cm nad kostką. Takie nietypowo przykrótkie :upside_down_face:

Jeansowe rurki moga byc.Kiedys bardzo lubilem [patrz wyżej].To wszystko zalezy,co poza tym.
I na ogół,to co lubie u dziewczyn,u facetow mnie mierzi.Juz nie bede pisal czym to zalatuje bo tutaj tych "naleśników"mam od groma i jeszcze nie widzialem aby ktos z nich po mesku wyglądał.I pewnie tak ma byc :unamused:

@waranzkomodo, to są leginsy modelujące. Zastanawiałam się, co to za spodnie za 80 zł, tyle to najtańsze portki w butiku i targu kosztują.

@efka Zamówiłam i odesłałam. Grubszy streczowy dżins. Fajne były: tylko przykrótkie i poszarpane :pensive:

1 polubienie

Wiem co to za materiał.
Ja dlatego ciuchów nie kupuję w necie. Muszę przymierzyć, dotknąć, w lustrze wszystko zobaczyć.

@efka Nie zawsze mam czas na sklepy. Często zamawiam z netu. Zazwyczaj połowe z tego odsyłam. Ale część ubrań jest w porządku.

1 polubienie

Jak się pół dnia śpi, to czasu brak :stuck_out_tongue_winking_eye:

@efka Tak. Jest sobota. Szkoda że nie można się wyspać na zapas, bo w tygodniu mam spore deficyty…

3 polubienia

Rozumiem. Tylko chyba pracujesz i dwoje dzieci masz.
Kiedyś musisz zadbać o psychikę, sen to dobry lek.

1 polubienie

Zgadza się :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ja już tylko na zakupy mogę chodzić, ino kasy na wszystko brak :wink:

1 polubienie

Jak kryzys sie w pełnej krasie objawi to modne będą długie i szerokie​:joy::joy:

2 polubienia