Czy Polska może wyjść z UE bez przeprowadzenia ogólnopolskiego referendum?

tylko popatrz kto go otacza?
same solidne komuchy, krewni i znajomi krolika, wszystko lase na wladze i pieniadze, bo sie nie zalapali w pierwszej transzy z Niemczyckim, Solorzem, Starakiem czy Kulczykami.

2 polubienia

Komuchy wiecznie żyć nie będą. Popatrzmy na takiego Terleckiego. Wygląda jakby nie spał od stanu wojennego. Ileż można siedzieć w tej polityce, mógłby się w końcu wyspać a nie grzeje ławe w sejmie.

jak sie przyssali to jak szczerbaty do suchara, nie odpuszcza.

Jak byś się tyle butaprenu nawąchał za młodu i rozpuszczalnika Tri, co Terlecki, też byś tak wyglądał.

3 polubienia

TVP info? my się poddaliśmy po 10 minutach. Tam mówią tylko jaka zła jest opozycja.

1 polubienie

W Polsce nie ma tureckich seriali?

I jak to w naszym kraju jest super od kiedy PiS jest u władzy*

1 polubienie

Taaa noo ale opozycja próbuje to zepsuć.

Proponowałabym jednak używać jeszcze: Polka i Polak.

Ale my jesteśmy tak zajebisci, że niemiecka opozycja i lpg nam nic nie zrobi bo naród nas kocha.

Chyba że przyjdą raty za kredyty na 500+

Wtedy to będzie wina UE, że nie dali nam hajsu, mimo że jesteśmy wzorem praworządności.

Z tego co wiem, to sa i pojawily sie wczesniej niz za Pirenejami.

A ostatni bardzo reklamuja ukrainski, w Polsce wyswietlany pod tytulem Zniewolona.
Sadzac z recenzji bedzie sie w Hiszpanii podobal. I nie tylko kucharkom. Mezczyznom tez bo bohaterka to blondynka…

Raczej argentyna rządzi.

Juz coraz mniej.
Owszem seriali latynoskich zatrzesienie, bo to tanie i dubbingu robic nie trzeba, ale serialowa publicznosc robi sie powoli wybredna😉

Alejandro twó ojciec nie jest twoim ojcem a twoim wujkiem a ojcem jest twoja babcia która nie jest babcią .

1 polubienie

Nie wiem, niezyjaca juz niestety mama kolegi, jak w Polsce pojawil sie fenomen tych tasiemcow to ogladala nalogowo.
I co ciekawe nigdy nie pomylila, ktory odcinek i z ktorego serialu.

W Polsce teraz modne są psychoseriale “dlaczego ja” itp każdy odcinek identyczny. Żyje w biedzie mam problemy i… lecę do adwokata…
A mamy też tv4 którą wykasowałam z tv bo to pieswizja. tam od rana do wieczora lecą seriale o pracy policji.

1 polubienie

A ty wiesz że te seriale życie wydłużają?

Od takich policyjnych i morderstw diskonalych (glownie amerykanskich, ale pojawiaja sie hiszpanskie klony) to jest kanal o dzwiecznej nazwie TEN.
Jak sie mozna domyslic na liscie moich ulubionych go nie ma…