Czy tez dostajecie ne poczte...

Oczywiście. Reklamy sa idiotycznie dobierane bo ja przez całe lato miałem nawał promocji węzy ogrodowych a ogródka ani działki nie posiadam.

2 polubienia

Ooo, o gadzetach to jeszcze nie mialam! :joy: A do pozyczek juz sie przyzwyczailam…

1 polubienie

Oj masa tego przychodzi - średnio z 40 wiadomości / weź pożyczkę, zmień pracę, kosmetyki, torebki, zmień meble, sprzęty AGD, kursy językowe, narzędzia, zmień auto, ubrania, obuwie, itd. Wystarczy wejść w dowolny artykuł który nas zainteresuje, pod który jest podpięta reklama którą zwrotnie otrzymamy, nie na wszystko mamy władzę. Co nie co wchodzę na strony natury medycznej i nowości w leczeniu mojego przypadku i niestety muszę wyrazić zgodę na reklamę - niby sytuacja jednorazowa ale ! strony w sieci i przeglądarki już agregują dla nas tematy reklam które by nam dostarczyć

1 polubienie

Mam dwa adresy email do kontaktów oficjalnych i urzędowych, do tego kilka “śmieciowych” do rejestrowania się na niepewnych stronach.
Jeśli tylko na któryś z moich “oficjalnych” maili zaczyna przychodzić spam, robię dochodzenie skąd mają mój adres i robię aferę.
Na “śmieciowych” mailach mam multum spamu :anguished:

Może choć węża w kieszeni? :wink:

3 polubienia

Nie. Ja rzadko podaje w interencie swoje prawdziwe imię :smiley: Bywa, że zmieniają mi płeć. :smiley:

1 polubienie

Dostaje i po sekundzie wyrzucam.

Leone żyjesz? xd

1 polubienie

Kazdy chcialby to wiedziec. Ten wpis to z pazdziernika niestety

4 polubienia

Na te węże prawie dałam się nabrać…

1 polubienie