Czy tylko mnie nowe logo Pytamy przypomina policyjną odznakę?

Powinniśmy tu kiedyś pobawić się w skojarzenia, czuję że będzie ciekawie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 polubienie

Co nagle, to po diable. I tak było tym razem. Wrzuciłem obrazek, by was obudzić a taka nieprzemyślana wersja od razu została logo. Powinniśmy dać sobie czas i niech każdy popracuje a jeśli nie, to uważam [i nie tylko ja], że pierwotne logo było dobre i jeśli nie musimy, nie ma potrzeby go zmieniać.

2 polubienia

to logo jest nie trafone

To co nieco tłumaczy…

a swiety obrazek to nie relikwia? nie kazda parafie bylo stac na kawalek calunu, kawalek swietego z certyfikatem czy tym podobne

1 polubienie

Nie mialam takiego skojarzenia i mi sie podobalo!

Ha ha ha, to mi nie przyszlo do glowy!:slight_smile:

Swiety obrazek,ani swiety nie jest,a napewno nie jest relikwia.

Jestem ZA!

bnm

4 polubienia

Skradzione z netu ? Wczoraj prawie je przerobiłam :grin:

1 polubienie

Chciałem wstawić Twoje @anon75849589 , ale w 120 pikslach wysokości ilość szczegółów jest za duża. A poieważ konsensusu jak na razie brak, wstawiłem co było pod ręką i darmowe, żeby był czas na osiągnięcie konsensusu. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

I niech tak zostanie. Mi się podoba. Interakcja między ludzikiem i znakiem zapytania jest bardzo sugestywna. Naprawdę fajne.

2 polubienia

@Szczery_do_BULU, z mojej strony to był psikus , to niebyła moja praca , tylko napis, tego się chyba domysliliscie :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Osiągnięcie konsensusu, w nas? Chyba za 500 tys. lat świetlnych :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

No-ja od razu wiedziałam ,że to “róża wiatrów” i akurat miałam fajne skojarzenie choćby z różnorodnością miejsc pobytu uczestników forum…
/a swoją drogą-jest tu ktokolwiek z Australii?/

Tak, jedna użytkowniczka tam mieszka.

1 polubienie

ROQQ!!!
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Nie @ToChybaJa .

2 polubienia

Jasne!EVA!Zabawa w skojarzenia jest SUPER!

1 polubienie

Wczoraj napisałam, powinniśmy zabawić się w skojarzenia :)))

1 polubienie