Czy tylko mnie nowe logo Pytamy przypomina policyjną odznakę?

Mi sie to z korkociagiem a nie litera P kojarzy

1 polubienie

Głodnemu chleb na myśli… :rofl::rofl::rofl:

Jak dla mnie ok.
A gdyby do tego “ytamy” dodać trochę niebieskiego? Byłoby pod kolor strony i bardziej widoczne na białym tle.

1 polubienie

Chyba nic na prędko. Tak u mnie wygląda:


Od dzis przechodze na odwyk. A troche fiestowania bylo. Sezon wakacyjny sie zaczal a tu juz nie to zdrowie

U mnie na telefonie jest ok. Spróbuję na tym napisu zostawić trochę czarnego obramowania

1 polubienie

1562711263542

A to?

1 polubienie

Zawsze można się pobawić, niestety teraz jestem na tel i mam mocne ograniczenia co do edytowania

1 polubienie

No dobra, niech powisi na razie, a użytkowników prosimy o opinie :grinning::grinning:

1 polubienie

Już się boję :rofl:

1 polubienie

Teraz daj rocznego bana @anon57379857 'owi i mamy logo :rofl::rofl::rofl:
A @roqq rób nam baner z żaglowcem i nowymi awatarami :grinning::grinning::grinning:

2 polubienia

Ja byłam przekonana, że za takie rzeczy to nagradzamy, a nie dajemy bany :rofl::rofl::rofl:
Dobra niech @roqq robi nowy baner i też dostanie w nagrodę bana :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

A tak w ogóle,policyjna odznaka,kojarzy mi sie z Euro,skoro juz o tym tyle mowy…

Ja mieszkam w Australii :koala:

1 polubienie
  1. Grafika jest free. i jest świetna. Może napis trzeba by troszkę dopracować.
  2. Pisałeś coś o nowoczesności i oryginalności.
      a. liter P stylizowanych na znak zapytania można w sieci znaleźć masę, więc oryginalne to nie jest wcale.
      b. Czy nowoczesne? Jeśli uznać coś odmalowane na chybcika na kolanie za wzór nowoczesności, to tak. A może siliłeś się na prymitywizm? Nikifor poza tym, że był prymitywistą, miał talent. Tu widzę tylko bylejakość.
      c. Obecne logo, podobnie i twoje, z dawnym Pytamy nie ma za wiele wspólnego, choć jakieś, choć minimalne, nawiązanie by się przydało.

Generalnie nie uważam, że to dobry wybór na logo. To jest byle jakie.

1 polubienie

Skopiować i wkleić z innej stronki każdy potrafi, proponuję SAMEMU coś stworzyć, a nie szukać gotowca.
Grafika jak z Windowsa 95 wyglądala tragicznie.

Już wyjaśniałem cel pojawienie się tamtej grafiki i nie zamierzam robić tego po raz kolejny.

Opisać swoje odczucia, wrażenia każdy ma prawo i z tego prawa skorzystałem. To, co zrobiłeś jest byle jakie. Ani nowatorskie, ani oryginalne. To moja opinia.

2 polubienia

W takim razie czekam na Twoją pracę :slight_smile: Krytykować każdy potrafi, ale zrobić coś od siebie, prócz kopiuj-wklej z neta, nie ma kto

Jak dla mnie, to obecne też jest okej. Wcześniejsze bylo bardziej retro i mialo drugie dno, ale to też ma fajne odniesienia i drugie dno.

1 polubienie

Wszystko robię sam. Wyjątkiem był żaglowiec.

Masz rację, krytykować każdy potrafi, ale nie każdy potrafi spojrzeć krytycznie na siebie. Ty do takich należysz.

3 polubienia