czy wiesz, że ...

Nic na siłę, zmiany urozmaicają nasz życie i czyni je bogatszym :slight_smile:

1 polubienie

Jakbyscie sie rozejrzeli i trochę rozreklamowali zamiast narzekac to tez by nie bylo zle.

Prosza cię. W epoce mobilnych komunikatorów? To jak powrót do lat 90.

A czy ja narzucam sposob promocji?

Jak to zareklamować? Hej znam fajne forum. Fajni ludzie i tematy. Pójdą na to seniorzy bo młodzi mają swoje instagramy i messengery. A seniorów na necie jest mało.

Seniorów jest więcej niż Ci się wydaje, nie każdy ma odwagę się przyznać ,że ma 50 + :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Tutaj brakuje świeżynek. Freaków a nie moherów z kotami i szydełkami XDD’

1 polubienie

Wcale nie tak malo, na Fb to przynajmniej 30 - 40 % jesli chodzi o Polske - spadkobiercow Naszej Klasy. A to raczej dziarskie dziadki juz są :blush:
I to nie mlodzi net wymyslili😆

Ale takich dziadków nie zachęcisz do pytamy. Oni są na FB dla starych znajomych. Chwalą się kotkami, kwiatkami i pielgrzymkami.

Ewentualnie romansami z sanatorium :wink:

Ja jestem młody i lubię pytamy xd

@Devil , już Ciebie nie kocham , masz przes… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Albo wstawiaja po raz piętnasty linki do hasel za PO lub PiS. :sweat_smile:
Ale sa tez grupy, gdzie mozna znalezc cos sensownego, ja co prawda dzialalnosci na profilu nie prowadze to do kilku grup naleze.

1 polubienie

Ewa od starego testamentu jest związana z diabłem więc proszę mi tu trujących owoców nie podrzucać XD

1 polubienie

Jesteśmy monotematyczni. Piszemy o religii, polityce, piciu, quizy. I jest jeszcze senior-wariat co je słodkie owoce i zapija wodą.

1 polubienie

Tak mnie podbierasz ? dobra, to migrenę będę mała przez miesiąc :stuck_out_tongue_winking_eye:

Bo nie masz kolegów w niemczech

Ja pier*ę. To ja pełznę na drzewo. Bo pewnie będzie kurwica bez powodu XD

1 polubienie

:rofl: Tak. Bo nie mam polskich kolegów…

Bo jesteś w niemczech. Asymiluj się.