Czy Wszystkomogący BÓG dałby radę pozamieniać wszystkich nieharmonijnych ludzi,

Co prawda, ruchy te są szujowato nieharmonijne wśród niegodnych mikrobów ludzkich, nie mniej jednak i aczkolwiek, i tudzież, one przyjemnie są niepomierne,

5 polubień

Wygląda, że to skutek uzależnienia od przeżywania wyrobionych emocji szczytowania, którym się trudno dziwić, co może prowadzić do konkluzji, iż lepiej tych zabaw nie praktykować, najlepiej ich nie rozpoczynając…

1 polubienie

Ale przeciez deeshaeny tez takie wykonuja… to nie rozumie…!

2 polubienia

Stworzenia DSHN-u wykonują te ruchy w ramach skutków harmonijnych, w przeciwieństwie do nieharmonijnego gatunku ludzkiego. Weź takie springboki, które wykonują tylko jeden posuw

1 polubienie

Harmonik, nie wiem dlaczego, ale podejrzewam, że z Ciebie to taka “cicha woda” i że pisząc to wszystko i podpuszczając nas masz taką zabawę, jakiej niejedno z nas mogłoby Ci pozazdrościć :wink::cherry_blossom:

@elsie, Ciebie nie kochać, to też nie rozumiem…

1 polubienie

Nie mógłbym tak, Kochana @joko, choć mam tyle na sumieniu, że śmiało można mnie uważać za najgorszego z ludzi.

1 polubienie

@joko, tak można mnie oceniać z powodów moich grzechów zaniechania i ulegania moim diabłom podskórnym. Posiadam świadomość, że mógłbym zmienić świat i zapobiec wszystkiemu złu, a jeśli tego nie czynię, to mnie obciąża i stąd można mnie uważać za najgorszego. Ale będąc najgorszym, byłbym najbardziej miłosiernym dla grzeszników, gdyby mnie wybrano doradcą ludzkości.

Ciekawe, pierwszy raz slysze o skoczniku… :grin:

1 polubienie

Jak milo! :slight_smile:

1 polubienie

Moja nikczemna i szujowata nieharmonijność powoduje, że bardzo dużo praktykuję w temacie wsuwów międzynożnych damskich z różnemi podłemi i niegodnemi urozmaiceniami, co niewątpliwie wtrąci mnie w otchłanie COR. W tem zagadnieniu, aż nadto ulegam swem diabłom podkskórnym…

2 polubienia

ja to chyba gdzies na jakims filmie dokumentalnym o Afryce widzialam.

2 polubienia

One frykcyjne ruchy posuwisto-zwrotne, inaczej wsuwy międzynożne, nie są specjalnie szujowate czy krzywdzące, wszak wywołują obustronnie atrakcyjne emocje szczytowania na zabawkach międzynożnych.

2 polubienia

Dopuszczony przez samicę od tyłu, daje jeden szybki i mocny wsuw, zapewne z wtryskiem.

1 polubienie

Tak jak wszystkie czworonogi… :joy:

1 polubienie

Ciekawe jak to możliwe, że ktoś usunął wpis rzekomo niby jako ja, Pewnie to chodziło o potoczne określenie czynności z tymi ruchami…

tu nie ma nic rzekomo, system zapisuje wszystkie ruchy zwiazane z moderacja. ja niczego nie usuwalam.

Ja na pewno nie usunąłem tamtego swego wpisu, więc system zadziałał wadliwie, choć nie myślę toczyć śmiertelnego boju o jego przywrócenie.

ja tu sama nie jestem, moze komus innemu podpadles?

1 polubienie

Tu nie musi chodzić o podpadanie. Po prostu moje wyjaśnienie etymologii potocznego nazywania frykcyjnych ruchów posuwisto-zwrotnych jako “ruchanie”, mogło się komuś wydawać jako zbyt daleko posunięte. Tylko dlaczego to usunięcie mojego wpisu przypisano mnie…