Czyje mamy Urodziny

@elsie , @elsie , na jutro poproszę “40 lat minęło” :))

5 polubień

Składam szczere życzenia

4 polubienia

Dobrze, że mu je wysłałaś, bo poprzednie, które dostał

szybko udało mu się wypić …
I już prawie nic w butli nie zostało :grin:

7 polubień

Wszystkiego najlepszego. Zdrowia i szczęścia wszelkiego. :beers:

5 polubień

Zdrowia i pomyślności w życiu osobistym

4 polubienia

Wszystkiego najlepszego!
birbant 2022

6 polubień

Serdecznie dziękuję Wszystkim za życzenia i pamięć.

7 polubień

Życzyłem juz na fejsie…
Ale niech bedzie raz jeszcze :innocent:
Najlepszego!I zdrowia!!!

4 polubienia

I niech mu Bóg w dzieciach wynagrodzi.

2 polubienia

Dzięki.

A na fejsie, to ja już “wieki” nie byłem.

3 polubienia

Wynagrodziła…, trzema córkami… :grinning:

3 polubienia

Jestem codziennie.I nie ukrywam ze tam sie coraz lepiej dogaduje.Nie tylko na classic rock.

1 polubienie

Może kiedyś się zdecyduję tam zajrzeć, ale, póki co, nie chce mi się…

3 polubienia

Ale dwa konta masz :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Pozostaje Ci odzyskanie hasła do pierwszego. Nie polecam, bo za duzo danych wymagają

2 polubienia

Od kiedy załadowałem nowego Windowsa, na ryjbuku jeszcze nie byłem a już miesiąc minął. Pewnie tam się cuda na kiju dzieją a mnie nie było :shushing_face:

2 polubienia

Niewiele sie dzieje
Zastój i grupy zamkniete

2 polubienia

Mnie nigdy FB nie kręcił, nie ciągnęło mnie tam. Jestem na jakimś ptasim forum, reggae czasem posłucham, na parę innych zajrzę. Bywa, że zdjęcie sfotografowanego przeze mnie ptaka wrzucę, stadko lajków za to dostanę i tyle.

Jest też możliwość, że nie potrafię z tego zrobić użytku. Zukien… coś tam mnie jednak kiedyś wystarczająco zniechęcił bym tam częściej zaglądał.

1 polubienie

Cukrowy? Jego pomysl na twarzoksiazke nie jest zły. Realizacja? Jak z wieloma rzeczami, co za duzo to niezdrowo.

Mnie zniechęciły grupy historyczne, między innymi. Jeden kopiuje z wiki, a reszta “komentuje”. Sami “znawcy”. Myślałem, ze tam sobie pogadam w tematach, czegoś się nauczę, ale nic z tego. Od razu kłótnia i wjazdy personalne. Do tego odkrywanie wiedzy, ze szkoły podstawowej, jako rewelacji. W innych tematach, które mnie interesowały, podobnie. Zaproszeń różnorakich do znajomych odrzuciłem już ponad 1000…, propozycji do zawarcia znajomości głębszej też nie brakowało.
Wczoraj wieczorem zajrzałem tam na chwilę, samych powiadomień ponad 100. Żadnego nie ruszyłem i zrobiłem błyskawiczny wypad. A na tym pierwszym koncie, do którego dostępu nie mam, to dopiero musi się dziać.

2 polubienia