Dawac jakis quiz, bo chyba wiedza uderzyla mi do glowy 🤣

:raised_hand_with_fingers_splayed: Taka tresc jest podobno"za krotka"…

2 polubienia

bo to trzeba wiecej piątek przybic… :wink:

Dałam mojemu mężowi ten quiz,i cóż, lepiej ode mnie,92 procent, popełnił tylko jeden błąd.

1 polubienie

U mnie było 100 procent i od razu sprawdziłam czy mi słoma z butów nie wystaje, bo to przecież zwierzęta wiejskie. :wink:

3 polubienia

Zwierzęta 12/12
Aha bo tam tez są procenty…

Więc 100procent bo nie pomyliem się przy zadnym…

1 polubienie

9/12

1 polubienie

Nie przejmuj się, sloma zdrowa, bo trzeba ja zmieniac codziennie, w przeciwienstwie do skarpetek czy onuc.

2 polubienia

No ale wiesz, jak to jest…
Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy. :wink:

2 polubienia

Bajki 11/12 , Maja źle

1 polubienie

Co wy macie wszyscy z tą Mają? XD przeciez to oczywiste gdzie mieszkala :rofl:

2 polubienia

U mnie tez 100% ale ja z wioski jestem . Słoma z butów mi nie wystaje . :wink::blush:

1 polubienie

Nie jest tak oczywiste jak się wydaje. Bajkę oglądałam ostatni raz z trzydzieści lat temu . Czy Ty myślisz , że człowiek wszystko pamięta ?

1 polubienie

Ja tę bajke ogladalem moze raz czy dwa z ponad 10 lat temu na pewno. A wystarczylo mi odrzucic dwie odpowiedzi ktore sa wedlug mnie sprzeczne z samym obrazem sceny ktory mam tam gdzies w pamieci za mgla…

Spróbuj ten quiz rozwiązać .

4 polubienia

Czyli, że też jesteś mistrzem spostrzegawczości? :wink:
Ja w tym quizie ze zwierzętami po prostu nie mogłam się pomylić. Nie było jak. :grin:

2 polubienia

11/20…
Nie wiem, ale te stare bajki sa strasznie takie jakies przytlaczajace dolujace, z takim dziwnym klimatem… taki mis uszatek czy inne baltazary gąbki to przecież predzej dziecko przy tym sie smuci i ma koszmary niz sie smieje… przynajmniej ja mam takie odczucie… taka smutna muzyka… ciemne kolory… no wiem ze to tez mozliwosci wtedy byly ograniczone, ale…

No wlasnie. Pezeciez to chyba najprostszy quiz na pytamy jaki rozwiazywalem. A nie mialem stycznosci osobistej z kurami kaczkami czy oslami :rofl: no moze jakas przelotna byla, ale to chyba kazdy mial xd

1 polubienie

15/20…Niezłe.
Bajki o blizniakach nie znam,zamysłow twórcy Reksia także.I coś z Wiklinowej Zatoki to tez tylko mi sie o uszy obiło…Ale reszta to prawie polowa moich ulubionych bajek!

1 polubienie

A jak zakonczyl sie ten Reksio? Jednak przezyl?

I do tego z Guciem “na kocia łapę” :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie