Dinozaury?

Nie znam szczegółów, bom nie czytał artykułu, ale wydaje mi się, że wyższa średnia długość życia w Japonii to zasługa m.in. niższych limitów prędkości na japońskich drogach.

A gdzie oni się w tych gorach rozpędzą?
Raczej diety z ryb i wodorostow i genetyki.
Zresztą przy ich liczbie ludzi prawdopodobienstwo wystapienia długowiecznych jest wieksze niz w takiej Szwecji np. ?
Statystycznie.
Może też, mało piją, bo ta ich berbelucha to tak niespecjalnie…

1 polubienie

Ależ,nie!
Kazać ZAPŁACIĆ bez mozliwosci ulgi.
I od razu wszelkie mendy,feministki i cała ta cuchnąca chołota,zmądrzeje w jednej chwili.
Warunek jest jeden.ŻADNYCH ulg!
I ŻADNYCH zawiasów.
Koniec zabawy z chołotą!!!

1 polubienie

Ja pozniej proponowalam bardziej drastyczne rozwiazanie w postaci wnyków :rofl::rofl::rofl:

Ja tam myślę że wystarczyłaby po prostu duża zmiana klimatu a podobno takowe dzieją się naturalnie podobno. Nie koniecznie przez asteroidę uderzającą w Ziemię

1 polubienie

Teoria asteroidy jest dosc prawdopodobna - resztki olbrzymich kraterow są ciągle odkrywane. A patrzac na księżyc? Pryszczaty taki.
Inna sprawa z Marsem - tam poza wybrykiem natury jakim jest Olympus Mons, niby wulkan, ale dlaczego akurat taki i w tym miejscu?
W sumie wydaje sie, ze obecni naukowcy za dużo liczą, a za malo stosuja wyobrazni - z czlowieka renesansu, który poznawal swiat wielokierunkowo (choc czasem te skojarzenia były błędne) niewiele w nich zostalo.
Nawet wspolczesnemu Edisonowi noszącemu ksywke Elon Musk sporo do Leonarda da Vinci i jego kolegów brakuje.

1 polubienie

Ja tam nie wiem ale Elona Muska szanuje tak jak Bezosa i innych

Pomysly maja i co najwazniejsze potrafia zdobyc srodki na ich realizację.
Nie obiecując gruszek na wierzbie jak politycy

1 polubienie

Podobno rząd USA przekazuje SpaceXowi technologie za darmo

Raczej nie technologie, a udostepnia centra kontrolne, co by się nawzajem w kosmosie nie pozabijac.
Powiazania biznesowo technologiczne sa bardzo skomplikowane i ostatnie o czym mozna mowic, ze cos ktos robi za darmo

1 polubienie

JB twierdził że udostępniają im technologie rządowe ale wiadomo że chodzi o rywalizację z Chinami

1 polubienie

Nie tylko z Chinami.
I wątpię w jakąkolwiek charytatywnosc.
Fakt, ze Chinczykom latwiej szpiegowac w USA niz odwrotnie…

1 polubienie