Dlaczego państwo islamskie zaatakowało Rosję?

A to konkurencji popierac nie chca?

Rosjanie mają masę problemów z mniejszościami w samiutki ej Rosji. Do tego Ukraina… Na zbyt wiele nie dadzą rady bo Polska się zbroi… A Turcy nie giną masowo jak Rosjanie to i przygotowani do ewentualnej wojny z Rosją są

Nie wiem co masz dokładnie na myśli

Głównym problemem dla Rosji nie są Turcy ani nawet Ukraińcy lecz Chiny i ich rosnące w Rosji wpływy

Co rozumiesz przez Rosja?
A Turcy, owszem do wijny przygotowani sa… Majac za plecami NATO, ktorej to organizacji są znaczacym członkiem.
Ale też maja swoje za uszami - Kurdów, na przykład?
Nie mowiac już o wspomnieniu jakim jest Imperium Osmanskie. Ze stolicą w Stambule, nie Ankarze :wink::thinking:

Rosjanie boją się chińskich wpływów w Azji Środkowej

No właśnie, paradoksalnie w Chinach cała nadzieja. Z jednej strony jeśli rosja zaatakowałaby Europę, to Chiny automatycznie zwiększają swoje wpływy w Azji. A z drugiej - Chinom atak rosyjski i wojna w Europie byłaby bardzo nie na rękę z gospodarczego punktu widzenia, wszak lwia cześć dochodów tego państwa to eksport do naszego kontynentu, który wtedy się załamie.

Ale też się boją Chin Rosjanie chociaż też ich wykorzystują

Ciekawe spostrzerzenia na temat tzw. Fals Flag

Tutaj też ciekawy komentarz

ISIS może za to nie odpowiadać

Talibowie afgańscy i ISIS są ze sobą śmiertelnie skłóceni

Putin oskarża Ukraińców o to co się stało czyli wiadomo że to Fals Flag. Rzekomo uciekali w kierunku granicy z Ukrainą zdaniem Putina

Moim zdaniem wiadomo

Putin z rządów autorytarnych chce wprowadzić rządy totalitarne o czym wiadomo od dawna. Rozbudowuje też armię

Kolego, daj juz dzis spokój.
Chińskie wplywy?
Za moich dziecinnych czasów ten dowcip miał długą siwą brodę
Notatka prasowa Radzieckiego MSZ: “Wczoraj na granicy radziecko-chińskiej doszło do drobnego incydentu. Dwa chińskie czołgi zaatakowały radziecki traktor podczas żniw. Traktor odpowiedział ogniem rakietowym i odleciał w bliżej nieokreślonym kierunku.”

Była jeszcze wersja z traktorem odlatujacym do bazy :beer::joy_cat:

To chyba z radia Erewań :innocent:

Albo jeszcze wczesniej?
Długi czas ponoć za mniej złośliwe dowcipy mozna bylo zniknąć bez śladu…

Ruskie to będą codziennie wersje zmieniać.
Zależy ile Miedwiediew wychla a Zacharowa kresek wciągnie.

Wszystko zwalają na Ukraińców i Zachód XD

A w miedzyczasie robią łapankę na muzułmanów u siebie.
A beda mieli zajecie…
To jest atrykul sprzed 7 lat, a przedstawiciele tej religii lubią się rozmnażać. Jak nie płciowo to migracyjnie.

Nie ma to jak miec wroga wewnetrznego i dla odwrocenia uwagi ciemnego ludu rowniez zewnerznego.
Roski postawiony między mlotem a kowadłem podskakiwac “carowi” nie będzie.

Rosja powinna współpracować z Turcją w walce z terroryzmem. Tylko Turcy mogą im pomóc w regionie