Do kogo chcesz być podobny?/-a?/

Nie poruszajmy trudnych tematów przed snem :rofl:

Do nikogo nie chcę być podobny. Sam w sobie jestem oryginałem, pomimo że 2 sobowtórów spotkałem. Ten w lustrze stałe mnie podgląda, taki napalony

1 polubienie

Dzisiaj mi to wisi ale kiedys,dawno temu,chcialem być podobny do George’a Besta.
No i do innego George’a.Harrisona. :innocent:
I chcialem sie nosić jak Steve McQueen!
Edit bo zapomnialbym o czymś ważnym!
Byl czas rodzącej sie fascynacji tenisem i to pokrywalo sie z sukcesami Wojciecha Fibaka.Ale ja wpatrywalem sie w Guillermo Vilasa,Adriano Panatte i oczywiscie w Bjoerna Borga

1 polubienie

Ewuniu, fajny rebusik, ale to Na w ostatnim obrazku psuje całość. Liczbę atomową bez liter powinnaś dać. Bez urazy.

2 polubienia

To nie jest rebus @birbant
Ino tylko łobrazkowa łodpowiedź.
Kto głupiemu zabroni? :grin:

Jak te biedne zwierzęta żyją bez luster i selfie.
Tak się nie porównując ciągle z kimś.
To musi być straszna męka nie wiedzieć do kogo się jest podobnym i jak się wygląda.

2 polubienia

moim zdaniem w schroniskach dla psów i kotów oraz w zoo powinno się montować lustra w boksach i na wybiegach żeby zwierzęta mogły się przeglądać.
Ciekawe jak wyglądałby słoń, któy chciałby wyglądać jak antylopa albo odwrotnie.

1 polubienie

Uczepiłeś się tego lustra :wink:
Wygląd to Pikuś. Trudniej się upodobnić do kogoś, kto nam imponuje osobowością.
Każdy z nas miał okres kształtowania charakteru, najczęściej mieliśmy wtedy fiu-bździu w głowie.

Heh.
W normalnym świecie czyli w świecie przyrody wygląd i osobowość to prawie to samo.
Jak sie rodzisz z trąbą i ważysz po urodzeniu 100 kg to nie zajmujesz się zapylaniem kwiatków w locie tylko obrywaniem liści z wysokich drzew albo ich przewracaniem.
Nie wiem czy to ma coś wspólnego z “osobowością” ale wiem, że bez względu na osobowość nie będziesz latać tylko będziesz sobie spokojnie obrywać gałązki i uzyzniać sawanne.

1 polubienie

Sugerujesz, że i my rodzimy się z
“przeznaczeniem” ?

Ale oczywiście możesz się udać na jakieś testy, po interpretacji których jakiś specjalista psycholog powie ci, że masz osobowość pszczółki i zasadniczo pomimo słoniej formy najlepszym dla ciebie zajęciem będzie zapylanie kwiatkó

1 polubienie

Przenaczenie to złe słowo.
Słoń nie rodzi się z przeznaczeniem tylko z trąbą

3 polubienia

A większość ludzi rodzi się ludźmi.
NIe wiedzieć czemu uznali, że ich przeznaczeniem jest byc baranami (nie obrażając baranów)

2 polubienia

A Ty jesteś w mniejszości?

No ja jestem tylko jeden to chyba mniejszość?

1 polubienie

Jeden baran?
Tak, to mniejszość :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Wiekszosc zwierzat na lustra nie reaguje. Papugi traktuja je jak blyszczaca zabawke, a moja kotka z uporem szukala drugiego kota za lustrem…

1 polubienie

Bo to mądre zwierze i sie nie zastanawia nad swoim wyglądem i osobowością

Tylko kumpla szukala?

1 polubienie

Korci mnie żeby postawić tezę o tym, że lustra i inne zwierciadła wyrzadziły homo sapiens więcej szkód niż wybuch superwulkanu “TOBA”