Dziala wam FB messenger whatsapp?

I nawet nie muli…
Ale jak potrzebowałąm zapłącić za coś pilnie - udało sie dopiero za 3 razem

3 polubienia

Ty się tak z płaceniem nie śpiesz? Na to zawsze poczekają… :joy:

1 polubienie

zamawiam pilną rzecz :frowning: sprawa zdrowia

3 polubienia

Aa…, zdrowie nie może czekać.

2 polubienia

…psychicznego. Bluzka znaczy albo letnie buty na jesień.

1 polubienie

To tez by mogło być - gdyby ostatnie godziny promocji…ale nie, tym razem co innego.

2 polubienia

Nie wiem. Rzadko używam. Jestem wolny

2 polubienia

Nasz prezes nie ma kota a konia … A koń silniejszy!

1 polubienie

On sam jest koniem…, ihahaha !!!

1 polubienie

internauci zgłaszają od godziny 17:00 problemy z działaniem takich usług jak TikTok, Twitter, YouTube oraz >>> niektórzy chyba dziś zauważą, że mają dzieci :joy:

7 polubień

I, że wokół jest piękny świat. Nie, tego nie zauważą, bo ich świat się właśnie chwilowo skończył…

3 polubienia

Na szczęście paczkomaty działają. Gdyby pewna firma na R miała tożsamą rozmiarówkę to i one by dziś nie były niezbędne. Sutanna o kroju smokingu nie jest mi potrzebna.

1 polubienie

Święta racja! Chwalmy Pana! :pray:

1 polubienie

Niby proste whatsaps to do wideo rozmów przez smartfona i w sieci za free, FB odrobinę podobny hm jak Pytamy - trzeba się tam zarejestrować, choć to bardziej grupy zainteresowań tyle że ogólno polskie na konkretne tematy pytanie i odpowiedzi/ kulinarne, filmowe, o chorobach, podróżach itd. Facebook czy Instagram i Whatsps to mam z ciekawości, jak szukałem pracy / są takie działy z kontaktami / i akurat ktoś się tam z pracą ogłaszał, tyle że była dla studentów. Podobnie jak OLX - praca

To co tu robic… moze jakąś książke przeczytam w koncu… a cos tam rano było o książkach akurat… xd

3 polubienia

To czasami to na to trudno mieć wpływ, mi w salonie mojego operatora powiedzieli że to wina / problem od pogody, właśnie w tym okresie jesień / zima, coś z prądy i jonizacja, burze w chmurach itd itd. i stąd takie zakłócenia braku sygnału czy mulenie

Mi leki z wyprzedzeniem na
na 3 miesiące i na moją prośbę, wysyłają na adres domowy do skrzynki pocztowej, w kopercie + drukowany blankiet do zapłaty

1 polubienie

Armaty! Wszystko wrocilo do normy XD Dziala
Przynajmniej messeneger.

2 polubienia

Whatsapp u mnie jeszcze nie dziala. A FB nie sprawdzalam.

1 polubienie

Tak, Whatsapp jeszcze nie do konca wlasnie.