Dzień dobry deszczowo i chłodno...

Dzień pochmurny i chlodny do dnia nagosci nie pasuje. A nagisc to oczywiście kojarzy się z naturyzmem.

Tutaj jest znosnie,za plotem gory,mala miescina.teren otwart,
Ale gdy dochodzi do 40° to juz r9bi sie cieplawo))

Nago mozna tez chodzic po mieszkaniu :wink:

Jak u nas beda dalej w takim tempie likwidowac drzewa i rosliny to nasze miasto tez bedzie betonowa poustynia

u nas takich umiarkowanych temperatur raczej nie ma, albo za goraco albo za zimno

Kiedys w koncu zacznie padac

Może padać. Trawa wypalona wszędzie.

A ja dfzisiaj zapomnialam napisac o tym francuskim swiecie :frowning_face:
Pomylkowo zapisalam na jutro
Pomylily mi sie dni

W ramach wymiany doniesien pogodowych,mam 21 stopni i nie narzekam,choc rano byla dwugodzinna apokalipsa…

Juz myslalem ze zaczelas nosic burke…:rage::smiley:

A co to za Apokalipsa?

traba wodna przeszla?

2 godziny nawalnic deszczowej.

Zgadza sie.

A wiesz, że czasem by się przydała, jak człowiek wstanie wczorajszy, a po bułki do piekarni na śniadanie mu się śpieszy … :sunglasses: :wink:

Nawet tak nie zartuj:)

Piekne te krople (choc niczego wspolnego z lapania za pupe nie maja)…:slight_smile:

:rofl: