Dzień dobry już prawie jesiennie

I ma racje
Moj syn tez tak uwaza
A jak byly w Lidlu pierogi polskie zamrozone to kupil 10 paczek

1 polubienie

Akurat pierogi robię sama , młody lubi tylko moje , koniecznie z kapustą i grzybami , innych nie je.

1 polubienie

A to bedziesz grala?

2 polubienia

Ty mi cholera nie rob smaku))

2 polubienia

Identycznego farszu używam do krokietów , kiedyś odwiedzili mnie rodzice i oczywiście je podałam , zjedli z apetytem co mamę zdziwiło, tato ich ponoć nie lubił.
Odpowiednio przyprawiony farsz czyni cuda.:wink:

2 polubienia

Uff, dzien czwarty poteznego sprzatania! I jeszcze nie skonczylam. Nie wiem co robic, ale mam takie skurcze nog ze ledwie sie ruszam… :frowning:

1 polubienie

To na cholere Ci takie wielkie mieszkanie,przeciez ze 100m by ci wystarczylo))

2 polubienia

Moze za czesto sprzatasz
Jestes perfekcjonistka?

1 polubienie

Wstyd sie przyznac: sprzatalam jakie 45…

2 polubienia

Tez wstyd sie przyznac: nie sprzatalam TRZY miesiace…

1 polubienie

@elsie , a mieszkasz sama ?

1 polubienie

Dzieki Bogu…!!!

2 polubienia

Wiec nie masz potrzeby biegać ze szmatką codziennie , poprawiać po innych … :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Co narozrabiam to moje…:slight_smile:

1 polubienie

Teraz tylko oglądam, jeszcze 4 lata temu grywałam w siatkówkę ze znajomymi, niestety skład się posypał. Jedni powyjeżdżali za granicę inni porozrzucani są po Polsce. Teraz to raz na jakiś czas zagramy dwie na dwie osoby, ale to bardzo rzadko. :wink:

1 polubienie

Nie oglądałam. Grałam w siatkówkę ale dla przyjemności, teraz rzadko kiedy to robię :wink:

1 polubienie

Tez grywalem w siatkowke w szkolnej druzynie,
Ale to juz prehistoria.)))

2 polubienia

Bardzo skromny wybór dzis nam przedstawiłaś @ata-ata. Jak już cos wybrać to to leniuchowanie. Bo dobre leniuchowanie jest dobre na wszystko.
A Ty lwie eksportowy (to do @Leone_Marco oczywiście) trzymaj się dzielnie, zdrowo i wesoło.:blush:

2 polubienia

Staram sie,jak moge,byc usmiechniety i zafowolony.
Czego i Yobie zycze.
Z usmiechem,zyje sie latwiej))

2 polubienia