Dzień dobry w Dniu Gier Komputerowych

Uoo jesusie,chcesz mnie otruc,za co)))

1 polubienie

Za dokladnie 2 tygodnie,minie 50 lat od wydania jednej z plyt wszechczasow.
The Beatles"Abbey Road"…

Z tego albumu,Something,George’a Harrisona…
Frank Sinatra nazwal te piosenke jedna z najpiekniejszych kompozycji XX wieku…
Caly album to taki kawal historii ze nie godzi sie opowiadac o nim pokątnie…Za pare godzin wspomne o nim osobno.

1 polubienie

Dzień dobry…

1 polubienie

No to juz czekam i ciesze sie…

1 polubienie

Oby byl dobry - czego ci zycze

1 polubienie

Dzień dobry. Nigdy nie byłem jakimś wielce wybitnym graczem komputerowym. Moja główna maszyna do gier to konsola Pegasus*, z którą już od wieków nie miałem do czynienia :frowning:

*te słowo obecnie może się inaczej kojarzyć :wink:

2 polubienia

Ja z gier komputerowych znam tylko tetris

A Pegasus… google pokazuje tylko linie lotnicze

1 polubienie

No to akurat ta gra była dostępna na Pegasusa, ale moim zdaniem najlepsze Tetrisy były na Brick Game’ach.

1 polubienie

A nie pokazuje, że CBA kupiło system inwigilacji smartfonów Pegasus? (system nazywa się Pegasus a nie te smartfony)

Nie, tego nie pokazuje

1 polubienie

Prawdopodobnie dlatego, że korzystasz z Google’a w DE. Sprawdź w DuckDuckGo.

1 polubienie

Tez nic
A dzisiaj mi sie juz dalej nie chce szukac
Zaraz musze wyjsc

1 polubienie

Ooo cykoria podroznik. To z korzeni tego kwiatka robiono kiedys a moze jeszcze sie robi kawe zbozowa.
Chetnie bym sie napil kawy zbozowej wlasnej roboty. Ciekawe, czy ktos z tu obecnych czegos takiego probowal …

2 polubienia

Ja zwyklej kawy nie lubie, a zbozowa to chyba jako rekwizyt w zawodach w pluciu na odleglosc…

2 polubienia

Zwyklej nie lubisz, ale kawa zbozowa wlasnej roboty to chyba nie jest taka zwykla :grin:

1 polubienie

Jeden czort, moja babcia taka z cykorii robila, toz juz wolalam samego mleka sie napic.

2 polubienia

No to babcia musiala z tej wlasnie roslinki kawe produkowac. Czyli Ty jestes tym Kims, kto probowal tego specyfiku! I mowisz, ze nie smakowalo?
Wiesz, pamietam, jak sprobowalem pierwszy raz w zyciu piwo. Tez mi nie smakowalo … Trzeba bylo tej kawy wiecej pic :laughing:
Tu o tej kawie wiecej gdyby ktos sie na nia napalil …

4 polubienia

Piwo też mi nie smakowalo, na swoje usprawiedliwienie dodam, ze mialam wtedy niecale cztery lata, a w tatusiowym kuflu bulo jakies przerazliwie gorzkie rodem z opolskiego browaru.
A tak, kawa z cykorii byla. Ponoc czasem też robili ze zboza - jesli taka jak ta dostepna w PSS Społem za komuny to tez dziekuje…

2 polubienia

A to pewnie Ty poprzerabiales,ta maszyne))))

2 polubienia

A ja myślałam ,że to chabry-te kwiatuszki.
Z czego robi się kostkę do brukowania chodników?
Wie ktoś może?
/kilka lat temu zimą jak "gruchnęłam " na takiej oblodzonej kostce, to aż mi czapka spadła z głowy-w związku z czym mam mieszane uczucia dotyczące “docenienia” pracy brukarzy…/

1 polubienie