Dzień dobry w Dniu Herbaty

Nie muszę się pytać, skoro już ją mam :wink:

1 polubienie

U mnie niestety czystka nie dostanę,nawet w dwóch miejscach się pytałam czy jest możliwość zamówienia tych liści(bo ja piję herbaty ziołowe tylko w liściach),niestety odmówiono mi. Za mało sobie z Polski przywiozłam,ale na szczęście inne herbaty też są dobroczynne na organizm i na szczęście są one w sklepach.

1 polubienie

Co do herbaty too… mój facet ma totalną obsesje… Zaczelo się chyba od prezentu od mojej kolezanki z Chin. Potem dostalismy od tej samej kolezanki w prezencie pyszną herbatę z Japonii. Oszalał na jej punkcie. Postanowilam więc zamowic kilka herbat tej firmy jako prezent na swieta. 2 dni pozniej dostal przesylke od innej firmy. Zamowil sobie z 15 smakow :expressionless: teraz dostanie ode mnie 3 kolejne… a tu firma PRowa z ktora wspolpracuje wyslala mu w prezencie 5 roznych herbat z naszej ulubionej herbaciarni w Melbourne… nie wiem skad oni wiedzieli… no nie mogli wiedziec! Ale co roku trafiaja w punkt z prezentami dla niego!! W zeszlym roku wyslali mu 5 butelek craftowego sosu chilli(jego kolejna obsesja).
Herbata, wszedzie ku*wa herbata! Dzbanki do herbaty, imbryczki, zaparzacze… obsesja.

4 polubienia

Dzień meteorologii wojskowej jest na wiosnę, nie pamiętam kiedy, ale na pewno, bo właśnie meteorologiem byłem w wojsku i impreza była w marcu.

1 polubienie

@mężatka
Moze jest ale pod inna nazwa?

1 polubienie

@Bingola
Juz pisalam jak to bywa z tymi swietami
A bywa roznie
i co ci szkodzi swietowac dwa razy?
Zatem.
image

1 polubienie

Nie,na pewno nie ma.

2 polubienia

@ToChybaJa
Ciesz sie, ze to herbata (niewinne hobby), a nie alkohol!!!

zdecydowanie HERBATA jest MOIM NAPOJEM…

1 polubienie

Mam herbate wylacznie w zapasach bo pije raz kawe a potem wode!

2 polubienia

A da sie pic w Polsce surowa wode?

Nb: juz sie zaprogramowalam na jutro

1 polubienie

Oczywiscie, dla mnie to najlepsza woda! Dzieki za muzyke z chcecia bede sluchac!!!

1 polubienie


różne ZASTOSOWANIA HERBAT…

2 polubienia

To ciekawe
Dziekuje

1 polubienie

To mnie by sie chyba kazda przydala!!! :slight_smile:

2 polubienia

Muffinków powiadasz. Czy wiesz co to oznacza “Muffin” w żargonie północnoamerykańskim?
:rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Oczywiscie ze nie wiem
Pewno cos nieprzyjemnego skoro pytasz
No to napisz…

Żeńskie organy, ale nie nie do grania muzyki, tylko reprodukcyjne… :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

:rofl: :rofl: :rofl:

Potwierdzam, w Warszawie mamy doskonałą kranówkę, ja od dłuższego czasu nie kupuję żadnej wody w sklepie, bo po co mam płacić 3 zł za litr, skoro w kranie mam prawie taką samą po 1 gorsz za litr?

2 polubienia