Dzień dobry w Dniu Piwosza

Dziękujemy :relaxed: ja sobie kupię prezent a on będzie świętował jak wróci z trasy :grin:

1 polubienie

Piwo to moje paliwo.

3 polubienia

Piwoszem raczej nie jestem chociaż piwo pijam i to z dużą przyjemnością, ale jednak z nie nadmierną ilością.
Kupowanie książek od pewnego czasu zastąpiłem wypożyczaniem książek z biblioteki.
Salami nie lubię, brody nie noszę. Jeśli habitat obejmuje również środowisko polityczne to tego Dnia nie święcę.
Na obrazku widać piękny, ozdobny mur pruski (czyli Fachrwerk). Nie wydaje mi się jednak aby on, taki ozdobny, z XVII wieku pochodził. Raczej tylko sam szkielet.

3 polubienia

Jest dosc mocno odrestaurowany to prawda
Jest to fragment zabudowan klasztornych

Wiadomo…!

Jesli zstosowano odpwiednie drewno to struktura kilka stuleci wytrzyma.

1 polubienie

Piękny budyneczek. Typowy mur pruski. Uwielbiam szachulce, które są starsze od muru pruskiego. Czy ten dom jest w oryginale z XVII w? Niewykluczone, z tym, że na pewno był odnawiany. Widywałem takie z oryginalną jeszcze zaprawą. Moim marzeniem jest mieszkać w czymś takim.

1 polubienie

Przy okazji poczytam cos o tym domu

I tak zupełnie nieświadomie podeszłam do regału i kupiłam to jedno piwo,
a tu masz:
DZIEŃ PIWOSZA!
I nie postoi to piwo schowane w szafce=trzeba uczcić !
Żadnego brodacza dzisiaj nie widziałam-ZASTANAWIAJĄCE…
WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ?

1 polubienie

Brodaci piwosze kupujacy ksiazki i wtryniajacy salami we wlasnym domu maja dzis swieto popiątne …

3 polubienia

:thinking:

1 polubienie

:sweat_smile:
Na razie taki sie nie odezwal jeszcze…

Piwo dalej STOI w szafce-przecież ze mnie ŻADEN PIWOSZ /a raczej PIWOSZKA :innocent:/

1 polubienie

No jak to nie a ja))
Piwo lubie,broda mi podrosla,salami tez lubie w swoim domu,ksiazkilubie czytac.))))

2 polubienia