Dzien dobry w dniu Święta Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

No to jesli ktos chce,jedyne co pozostalo…
A propos łyzwiarstwa figurowego…Ten Francuz ktory imitowal pojedynek szermierczy…Kilkanascie lat temu…Normalnie wstawalem z fotela!!!
I wciaz zapominam jak sie nazywal…

1 polubienie

Nie ma sporta, job jewo mat… Mnie też to doskwiera.

2 polubienia

A to nie kojarze. Tu nawet powtorka zawodow lyzwiarskich to bialy kruk.

2 polubienia

Znajde…Kiedys mi sie udalo to tym bardziej teraz…

2 polubienia

Mam!!!
Philippe Candeloro!

3 polubienia

A to zaraz poszukam.

1 polubienie

Stare dobre czasy lyzwiarstwa. Ale o choreografie i widowiskowosc dbal.

4 polubienia

Woooow!!!

1 polubienie

A to sie teraz wzruszyłem…Nie pamietalem ze upadl w Nagano…
Ale potem,uczta!
22 lata a to wciaz w czlowieku siedzi!

2 polubienia

Wolał nie próbować… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jeszcze sobie popykamy Birbuś :wink:

2 polubienia

Elcia, okonek już świetnie napisała, tylko on tak wykrzywia mordkę, że trzeba go serwować na kropelki. Bo jak niesfornie chluśniesz… ! To w mózgu poczujesz brzytwę :open_mouth:

2 polubienia

Powiem Ci Atka w sekrecie, że zawsze chciałam mieć taki stół.
Spróbuj, jak bakcyla złapiesz to po Tobie :wink:
A brat ma z kim grać? :stuck_out_tongue_winking_eye: :upside_down_face:

2 polubienia

@Aszka_J
Brat jak znajdzie czas to zawsze sie ktos do grania znajdzie. Moj syn jak przyjezdza na przyklad. Mamyz synem wiele wspolnego oprocz tenisa i gry w szachy, bo nie umiem (a w szachach przeszkadzal mi zawsze konik)

1 polubienie

Haha ! :smiley: Bo ten konik, to taki parszywiec trochę jest w skokach. Nie dość, że w różne strony to jeszcze 2+1 - w bok i weź tu człowieku ogarnij jeszcze wieżę i cały ten galimatias - o strategii nie wspomnę… Ale powiem Ci, że dobrzy szachiści i brydżyści zawsze mi imponowali.
Moja wiedza nt szachów kończy się właściwie na znajomości poruszania się figur po szachownicy … :joy:
Taką strategię i przewidywalność w głowie mieć, to dla mnie mistrzostwo świata :slight_smile:

2 polubienia

@Aszka_J
A moj syn gral nawet calkiem dobrze bez problemu. Moze to troche podobne do informatyki bo on i w tym jest bardzo dobry

1 polubienie

Wiesz… skoro mama “studiuje” fizykę kwantową, to trudno, żeby syn był baletmistrzem. No… w sumie zawsze można odziedziczyć inne talenty po ojcu, albo po przodkach, ale z Ciebie pewnie też coś ma :smiley:

4 polubienia

@Aszka_J A będę mógł podkręcać? :yum:

1 polubienie

Zabiję ! :stuck_out_tongue:

2 polubienia

@Aszka_J
@birbant
Zmykam, bo niebezpiecznie sie robi

:scream:

2 polubienia