Dzień dobry w Światowym Dniu Czekolady

mozesz rozwinac kwestie konfliktu miedzy Paul vs. John?
Lennon byl charakterkiem, oryginalem
jesli istnieje swiat rownolegly, gdzie morderca spudlowal, albo zabil sie zanim ? ciekawa jestem co by jeszcze wymyslil

1 polubienie

O tych sprzeczkach to ja tez slyszalam

Tu nie za bardzo jest co rozwijac bo to bylo muzycznie dosyć proste.Tam gdzie Paul stawial na melodie,tam John dokladal coś agresywnego [wokal,riff]…Nie lubili sie a po wydaniu Sierżanta Pieprza… juz prawie razem nie przebywali.Po 1966 roku,zaprzestali koncertowania…
Genialny album Abbey Road powstal dzieki Georgeowi Martinowi,producentowi ktory wszystko to co oni nagrywali osobno,zaaranzował i posklejał.Wyszło epokowo i ponadczasowo ale…zespół jako taki,nie istniał…
Potem gdy Paul nagral swoja pierwszą plyte,John mial powiedziec ze w ogóle nie wie,o co temu facetowi chodzi…Jeszcze pózniej nagral swoje How Do You Sleep?,z sarkastycznym tekstem na temat komponowania i kariery Paula…
Byli calkowicie rozni a jak bardzo,okazywalo sie stopniowo w latach 70-tych.Nie wiem jak Linda Mc Cartney ale Yoko z pewnoscia podgrzewała sytuacje…I media…
Ten"rozlam",jesli faktycznie byl prawdziwy,mozna dzisiaj uznac za dowod na genialność zespolu…Kto inny nagrywalby takie rzeczy,w takiej sytuacji?

3 polubienia

to moja ulubiona “Czekolada”…

3 polubienia

Świetny film Lasse Helstroema!I muza faktycznie,bardzo dobra.

3 polubienia

o tak. Muzyka świetna. I Depp jak zwykle( inni aktorzy też z najwyższej półki)… i nastrój taki fajny, ciepły
i przesłanie by mieć na opinę otoczenia miec wyjechane…
lubię ten film ogladac dla reelaksu

3 polubienia

Simon & Garfunkel
i niesmertelny Absolwent
ponoc wtedy juz rozmawiali miedzy soba przez adwokatow, ale film powstal z aktorami nie do konca znanymi - co jest wazniejsze? zawodnik czy trener?

i brzmienie ciszy?

5 polubień

to jest piękna piosenka

3 polubienia

Panstwo Robinson czyli Anne Banckroft i Murray Hamilton,nie byli"nieznani":))
Ale faktycznie K.Ross i D.Hoffman,zgarali na medal jak na takich mlodziakow.Wysmienite,niezapomniane role!
Tego nie wiem czy rozmawiali ale nagrywali az do polowy 1970 roku.Do Bridge Over Troubled Water

3 polubienia

W tym filmie przeslanie jest bardzo zblizone do wspomnienej przez Ciebie,“Uczty Babette”…
W ogole,tzw.przelamywanie lodow to temat niezwykle nosny :grin:

3 polubienia

Makaronu z czekoladą jeszcze nie próbowałam
-kolejny eksperyment smakowy do zaliczenia.
Strasznie “senny” dzisiaj dzień …

1 polubienie

Ja tam nie w Ameryce ale na obiad miałem makaron w gatunku spaghetti.

1 polubienie

Dzień dobry. Wczoraj mnie nie było, ale świętowałam dzień czekolady, bo lubię :yum:

1 polubienie

No to i dzisiaj mozesz swietowac, bo jest dzien czekoladowo-migdalowy

1 polubienie

Na wieczorze afrykanskim podano nam nawet kurczaka w sosie kakaowym

A z czym ten makaron?

Senny i chlodny do tego

kakao i Afryka?

Tak wlasnie!

Mieszkam około 10 mil od amerykańskiej stolicy czekolady a nigdy tam nie byłem. Może czas się wybrać? :thinking:

3 polubienia