Dzień dobry w Światowym Dniu Uśmiechu

Ludzie potrafią ,tylko nie zawsze mają do tego odpowiedni nastrój.

2 polubienia

Bo z byle pierdoły dramat robią.

2 polubienia

Ciemny, troche podobny do pumpernikela. smakuje wspaniale!
Wlasnie sprawdzilam, po polsku to kolendra (myslalam ze po polsku tez koriander)

2 polubienia

Chleba z kolendrą jeszcze nie próbowałam,
chyba,że ten codzienny sobie posypię zmieloną kolendrą ?

1 polubienie

Zmieniłabym coś w swojej łazience :wink:

2 polubienia

5 polubień

zwierzeta maja czasem odruchy wyuczone - to tak jak ktos pisal o psie, ktory zaatakowal osobe w watowanej kurtce bo przypomnialo mu sie cwiczenie na obezwladnianie czlowieka ze szkolenia.
zadnego zwierzecia nie mozna byc pewnym, ze mu cos nie odbije (ale i czlowieka tez, wiec nie ma az takiej roznicy)
z tym, ze zdziczale psy czlowieka z braku pokarmu zaatakowac moga, koty raczej malo prawdopodobne. (oczywiscie nie mam na mysli wiekszych gatunkow, ktore poluja nawet na duze ssaki)

4 polubienia

Chociaz lubie psy,i to z wzajemnoscia,zawzze jestem ostrozny do obcych psow.
Jeszcze nie zdarzylo mi sie,by jajis pies mnie ugryzl i niech tak zostanie.))

2 polubienia

nie dalej jak wczoraj pies zagryzl wlascieciela - wszystko wskazuje na czesciowo nieszczesliwy wypadek - chcial zabic muche, a pies odebral to jako atak na ukochana pancie i skoczyl z zebami tak nieszczęśliwie, ze przebil tetnice szyjna. jedno ugryzienie, RIP i piesek, i wlasciciel (psa zastrzelili bo nie dal podejsc do nieboszczyka, a policjant widzac czlowieka w kaluzy krwi sie nie patyczkował.

3 polubienia

Nie,taki bojowy to moj pies nie jest.
Czasem dla zartu,szarpie zone
Wtedy jest bardzo zdezorientowany,nie wie co zrobic,co sie dzieje.
Dla nas jest bardzo layodny,bez problemu,moge mu miske z jedzejiem zabrac,wtedy siada i skalmle))
Chociaz duzy pies Chart Wegierski

1 polubienie

ten, o ktorym pisze to byl jakas mieszanka tubylczego pasterskiego wilczarza - te hodowane byly doochrony stada przed silnym przeciwnikiem.
moze wszystkim sie wydawalo, ze lagodna psina a tu geny sie odezwaly.

2 polubienia

Moja Layle,mam juz siedem lat,nie bylo z nia nigdy klopotu,ale siedzi,za zamknieta brama.
Nie dopuszczam do obcych,nie chce klopotow,widze,jak reaguje na obcych,przechodzacych kolo bramy,a to spory pies.
Zreszta nie jestem z tych,co to mowia,on nie gryzie’’
To glupota,psy roznie reaguja,na roznych ludzi…

3 polubienia

zgadza sie, nawet maly york miewa swoje zdanie a co dopiero duzy pies.

3 polubienia

Dziekuje za wyjasnienia!
To tez potwierdzam: zadnego psa nie mozna byc pewnym
Moja niechec do psow ugruntowala sie po wypadku w Hamburgu gdzie rzekomo niegrozny pies zagryzl na smierc matke z dzieckiem

No wlasnie wlasciciel powinien o tym pamietac, ze psy reaguja roznie, tak jak to dosc dobrze opisala kolezanka @okonek

1 polubienie

Tutaj się z Tobą zgadzam, ale jest światełko w tunelu, bo można go bardzo łatwo przekonać, że nie ma racji :joy:

2 polubienia

Wychowalem sie zpsami od niemowlaka pierwszy,moj pies,sypial pod moja kolyska,
Kocham psy,nie boje sie ich,ale mam respekt przed nimi.
A psy to wyczuwaja i pewnie dlatego,jeszcze zaden mnie nie ugryzl.

2 polubienia

U mnie juz prawie nie ma dnia bez curry.
Co do deseru…Kupilem sobie dzisiaj troche sernika ktory zaraz zniknie.Z okazji poczatku urlopu!

1 polubienie

A to moja usmiechnieta Layla))
Google Photos

2 polubienia

Chciałbym @ata-ata uzupełnić Twoją litanijkę: dzisiaj obchodzimy również Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Więc jak tam u Was z mnożeniem, do ilu potraficie w głowie policzyć? Ha?:grinning:

1 polubienie