Dziś skończyła się w Polsce demokracja?

Wygra.

Ja oddam głos na Kosiniaka albo kandydata lewicy. Jest jeszcze Hołownia.

1 polubienie

Niestety. Ludzioe są głupi i ślepo w niego zapatrzeni. A propagando kościelno-telepisyjna robi swoje.

2 polubienia

Najśmieszniejsze jest to, że ci popierający nie widzą, że to jest bat i na ich głowę.

2 polubienia

A myślisz, że za komuny wiedzieli? Mówili “mnie tam panie dobrze! Praca jest, dzieci za darmo się uczo.” To na kogo mam głosować?

1 polubienie

Za komuny jakby kto nie głosował to i tak wygrywał ten, co miał wygrać. Przy frekwencji 96%.

2 polubienia

To co się dzieje przez te kilka lat, nie da się wymazać wygraną opozycji. Ten gwałt na prawie i jakimkolwiek szacunku… będzie się odciskał przez kilkadziesiąt lat.
My jeszcze nie wyszliśmy z niektórych nawyków Polski pod zaborami, że o okupacji i PRLu nie wspomnę.
Całe pokolenia Polaków będą cierpieć przez to co się teraz dzieje.

Mam nadzieję, że naród już zrozumiał, że trzeba wepchnąć patyk w tryby tej maszynki do mielenia kraju. Jeśli tak, to prezydent się zmieni w tym roku. Jeśli nie, to trzeba pilnować paszportu w kieszeni.

4 polubienia

Czytałam. Niestety…

Ruszyla maszyna hejtu. Nosacz polski bedzie szczesliwy - przeciez prawnicy i lekarze to wrogowie ludu. Podobnie jak wredny rodzimy przedsiebiorca. Ci spoza Polski to kapitalisci wyzyskiwacze, ktorych trzeba sie pozbyc. Niech zyje dobre, bo polskie! Wodzu, prowadz na Bruksele! Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz, ni kota poniewieral!

4 polubienia

Poczytałam sobie wcześniej m.in. na temat podwyżek żywności. Najbardziej rozrabia klimat ale UK też winna. Niby bzdury a fakt pozostaje faktem.

1 polubienie

Zywnosc to dosc osobliwy towar, koszyk podstawowy przez dlugi czas nie wykazuje reakcji spadku popytu przy wzroscie cen. Ludzie z wielu rzeczy zrezygnowac moga, ale jesc musza. A jak rynek produktow spozywczych zaczyna reagowac to zwykle bywa za pozno.
Podobnie bywa ze zwiekszonym fiskalizmem - zanim przedsiebiorcy zaczna “glosowac nogami” mija zwykle troche czasu, co powoduje zludne wrazenie, ze jest to metoda na zapelnienie kuferkow skarbu panstwa.
A samymi igrzyskami jak wskazuje historia jescze nikt sie nie najadl. Nawet w Korei Polnocnej.

3 polubienia

Masz rację. Nie nastawiam się na szczegółowe sprawdzanie paragonów ale widzę, że za zakupy absolutnie podstawowe płacę znacznie więcej niż rok temu…

1 polubienie

I mam uwierzyć, że większość z nas to debile??? Może i tak…

1 polubienie

Za każdym razem przypomina mi się afera Rywina i badania przeprowadzone wtedy. Z sondy ulicznej wynikało, że większość ludzi nie miała pojęcia o co chodziło w tej aferze, kto kogo chciał przekupić i po co? Z badań wyszło że 82 czy 83% społeczeństwa nie rozumie informacji podawanych w dziennikach telewizyjnych :unamused:

2 polubienia

Ukradl czy go okradli, w kazdym razie w kradziez zamieszany.

Nagła choroba, przypadek?? Cała ta pisiacka polityka jest w ten sposób prowadzona, jak się nie da legalnie, to innym sposobem :no_mouth:

2 polubienia

“Źle się dzieje w państwie duńskim”…
To dopiero początki. Sądy dla Prawa i Sprawiedliwości, a nie dla prawa i sprawiedliwości.

3 polubienia

Ten sędzia się doigra. Skończy w Wiśle.

Wisła ponoc wysycha…
Juz się pogubilam kto, co i dlaczego…

Nie KRACZ!!!

4 polubienia