Ekstremalny quiz wiedzowy nr 383

Eee, osiem…

2 polubienia

Nie mam tu dobrych wieści. Będzie się to schorzenie pogłębiać … :smile:

3 polubienia

Wlasnie sie tego obawialam. W ubieglym roku troche zamieszania mial i faktycznie, jesli to zwiazane z wylewem to rez moglo wplynac na stan zdrowia. Oby tylko jeszcze koronkowy sie nie przyplatal. Ale zdaje sie na poludniu Wloch, to jak u mnie - szanse mniejsze, bo glowne ogniska zarazy dalej.

1 polubienie

w ten sposób może @benasek osiągnąłby 36/12 :smiley: :smiley:

2 polubienia

mój wynik jest w kategoriach dramatu - choć nie wiem czy to tragedia czy komedia :smiley:

3 polubienia

@okonek, ja Aszce o innym schorzeniu nadawalem … :cat:

2 polubienia

no niewazne, w kazdym razie wiesci sa, ze zyje.

3 polubienia

KTO??? Nasz zaginiony?

1 polubienie

To jest jakiś sygnał od Leosia?

2 polubienia

Ostatni sygnal od Leosia byl jak juz wspomnialem 17 marca 2020 r. Wiadomosc byla krotka. Nie bede tu jej zamieszczal, bo nie moge z oczywistych wzgledow przytaczac cudzej wiadomosci. Nasza kolezanka CZARNA Zolza probowala sie potem z nim skontaktowac, jednak telefon nie odpowiada. Wyglada jakby pod tym dotychczas znanym nr telefonu Leosia nie bylo. Co sie obecnie z nim dzieje, nie wiem. Jak sie czegos dowiem, a napisalem juz dosc dawno w kilka miejsc w tej sprawie, dam znac.

2 polubienia

Koniecznie. Musimy być dobrej myśli!

1 polubienie

U nnie pizzeria juz sprzedaje wyroby na wynos. Czyli Wloch się pojawil. Tez sprobuje tam wyslac maila do urzedu miasta.

2 polubienia

Do urzedu tez wyslalem.
Jesli Ty wyslesz, to moze sie zorientuja, ze komus zalezy i zaczna cos robic.

3 polubienia

Tez na to licze.

2 polubienia

17 Marca? To całkiem niedawno!

1 polubienie

Tak, calkiem niedawno, poltora miesiaca temu jakby nie bylo.

1 polubienie

Ciekawe, ale pewnie jest tam jakas parafia - moze jeszcze z tej strony podpytac? Leos ze swoim proboszczem zyl z tego co pisal w zgodzie.

3 polubienia

Dobry pomysł, przecież do niego co miesiąc ksiądz przychodził i się przyjaźnili!

3 polubienia

Myslisz elsie, ze na niego nie wpadlem? :shushing_face:

1 polubienie

Wyglada, ze zaczales wczesniej dzialac. Szukanie czlowieka w cywilizowanym swiecie zaczyna sie od rozpoznania obyczajow w realu i biurokracji.

1 polubienie