Fajne spodenki?

Nie, nie, nie to nie jestem ja .nie jestem taka ładna - z twarzy :smiley: Ta dziewczyna mieszka w Luksemburgu i mam nadzieję, że nie wpadnie nigdy na to, że skopiowałam jej fotkę z Facebooka… :smiley:

no może kinol ma za trochę za duży :smiley:

1 polubienie

To co ? chude jak szczypy wolisz?

Pozwolę sobie wkleić spodenki jaki mi się podobają.

Podobają mi się te czarne -dwie pary… jednak ja w spodenkach nie chodzę, i te takie spódniczkowate też ok…w talii ładnie wyglądają…

1 polubienie

Nie jestem pewien czy jestem gotów to zapewnienie przyjąć bez zastrzeżeń. Nawet nie wiem czy chwilowo nie przebywasz w Luksemburgu. image image image

2 polubienia

Takie normalne xd

Ja też czytam to, co piszecie o sobie z wielkim dystansem :smiley:

Pewnie basiory macie większe niż moje…tylko wstyd przyznać się :laughing: :upside_down_face:

1 polubienie

Ale to nie Ty na tym zdjęciu?

Nieee to nie ja. Nie chciałabym mieć takich cycków… ale zobaczyłam, że jej “koleżanki” też takie napompowane…

Wcale nie taki wstyd. W końcu to jest dowód że czegoś się w życiu dorobiłem. A ja mój bańdoch na specjalnym wózku turlam. image

3 polubienia

Takie piersi w realu są bardzo niewygodne, obciążają kręgosłup. Nie wiem czy u tej dziewczyny są prawdziwe czy nie… Nie zazdroszczę, wolę własne.

1 polubienie

O matko, dostałam czkawki…

1 polubienie

Dobrze, że choć Tobie humorek dopisuje, spójrz na takiego Kim-a z Korei - on jako jedyny ma tam brzuch, ale humor jakiś taki kiepski… :- )

1 polubienie

Kim to ma zwykle minę jakby cierpial na niestrawnosc.
A taki mily sie wydawal?

Co prawda podczas pobierania nauk w Swajcarii przytyl ok. 40 kg, obwiniajac za to szwajcarskie sery i wloskie wina (hmmm, dobrze, ze w Hiszpanii sie nie uczyl, bo na tych 40 pewnie by sie nie skonczylo :wink:) to jeszcze wykazywal jakies pozory czlowieczenstwa starannie olewajac nauke w prestizowej szkole.
Obecnie gosciu wykazuje wszelkie cechy hodowlanego psychopaty narcyza.

1 polubienie

Te pierwsze fajne ale pozostałe jak po starszym bracie.

1 polubienie

Mówisz tak, bo widzisz panie z przodu.
Jeansy, leginsy, obcisłe spodnie, maskują niedoskonałości, często też psują efekt ładnych pośladków.
Te szorty wiązane w pasie, lekko szerokie w biodrach, pięknie wyglądają na jędrnych i wysokich pośladkach.
No. To tyle o innych :rofl: