Gdzie jedziecie se na wakacje?

Ciekawa jestem kto na postwienie tego potworka pozwolil?

1 polubienie

Potworek? To fakt. Nawet zamek w Sobnicy jest bardziej urodziwy.

1 polubienie

W ogóle nie mam pomysłu.
Ciężko mi się na sercu zrobiło, gdy wybuchła wojna na Ukrainie i jakoś trudno myśleć mi o rozrywkach teraz :confused:
Z wielu stron dochodzą słuchy, że wszystko będzie jeszcze drożeć, że trudno przewidzieć jak świat będzie wyglądał za rok.
Jakoś nie mogę złapać nastroju na wyjazd.
Może lepiej siedzieć na dypu i nie wydawać kasy. Nie wiem już…

3 polubienia

Ja jestem właśnie na wakacjach za granicą… w Polsce :grin: najlepsza miejscowka to kanapa w salonie moich rodzicow :blush:
Potem lecę na 10 dni do Cairns i Fitzroy Island.

4 polubienia

Powiem szczerze, że mam podobnie. Tym bardziej, że jeszcze zimą w domu podejmowaliśmy temat ewentualnego wyjazdu do Odessy. Jednak z drugiej strony, jeżeli jest możliwość oderwania się od tej przygnębiającej rzeczywistości i przestawienia w inny tryb działania choćby na 3-4 dni, to moim zdaniem trzeba z tego skorzystać.

3 polubienia

3-4 dni to swoją drogą. ale taki prawdziwy urlop, który pozwoli na zupełny odpoczynek powinien trwać jednak dwa tygodnie. Tak, żeby pod koniec drugiego tygodnia chciało się już do domu i do pracy. Wtedy dopiero wiemy, że naprawdę odpoczęliśmy. Czasem jest tak, że nigdzie nie chce się jechać. Przeważnie dzieje się tak dlatego, że każdy wyjazd jest jednak związany z jakimś tam wydatkiem energii, a jesteśmy już tak zmęczeni/ znużeni pracą, że wolelibyśmy już tylko pospać i nic nie robić. Błąd. Ruch w innym miejscu i warunkach to jest to, czego potrzebujemy do odpoczynku i nabrania sił na następne miesiące. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Śmiem wątpić, czy już pod koniec drugiego tygodnia chciałoby mi się wracać do domu. :wink:

2 polubienia

Nie tęsknisz do domu i do pracy?
:wink:

1 polubienie

Na ogół to praca tęskni za mną i w trakcie urlopu udzielam jakichś teleporad. Czasami zdarza się, że i ja zatęsknię, jednak jako posiadacz wielokrotnie już złamanej niezłomnej woli, skutecznie tłumię takowe przejawy niesubordynacji umysłu. :upside_down_face:

2 polubienia

Pracoholicy, to ludek, który zawsze podziwiam. To dlatego “nie możesz złapać nastroju na wyjazd”? Boisz się, że cały czas będziesz tęsknił?

1 polubienie

Pracoholik to absolutnie nie o mnie. Jednakowoż jest wiele aspektów mej pracy, że w trakcie mojej nieobecności nikt nie potrafi skutecznie mnie zastąpić. :wink:

1 polubienie

a co Wy Ukraińcami jesteście, że przejmują Was losy wojny między Rusinami?
Małorusiński Lwów ogłosił sobie rok 2022 rokiem UPA, więc mają rzeź jaką lubią.

A Wielkorusini to też nie są mądrzy. Powinni zacząć denazyfikację od zachodniej części Małorusi, a zaczęli od wschodu: swoich tam napieprzają, bo przecież tam 1/4 - 1/3 to Moskale.

Zarówno Małorusini jak i Wielkorusini są naszymi wrogami. W wymiarze politycznym to dobrze dla nas, że się ze sobą biją.
Wojna trwa bo wysyłamy im broń, gdybyśmy przestali dawno weszli by pod buta Moskali i byłby spokój. Nie ginęło by tyle ludzi. Ale o to chodzi by trwała, by wykrwawiać Wielkoruś, zaplecze surowcowe Chin, to jest wojna między Sojuszem Północnoatlantyckim a Federacją Rosyjską do ostatniego Ukraińca.

1 polubienie

Zawsze myślałam, że nie ma ludzi niezastąpionych, a Ty zaburzasz to. co miałam w głowie poukładane będąc następnym wyjątkiem od następnej reguły :smiley:
Niech i tak będzie. Jesteś niezastąpiony! :wink:

2 polubienia

A potem tacy jak Ty psuja opinie porzadnym ludziom twierdzac, że praca chodzi za nimi, a nie oni za pracą :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

2 polubienia

Błagam, nie zmieniaj swego zdania. Również wychodzę z założenia, że nie ma ludzi niezastąpionych i przy każdej okazji nawracam heretyków twierdzących inaczej. :wink:

3 polubienia

@dedlx , widzisz…bo to jest tak: wyobraź sobie, że masz kuzyna, który wczoraj Ci spuścił manto i naskarżył na Ciebie Twojej mamie. A dzisiaj napadł na niego chłopak z sąsiedniego bloku, który i Tobie kiedyś wygrażał… Nie będziesz go bronił? Będziesz! I tu jest w miarę podobnie. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Skoro aż błagasz, to nie zmienię! :joy:
To pozwól czasem innym, by Cię zastąpili, gdy jesteś na urlopie :wink:

3 polubienia

Ależ pozwalam. Ale szczerze - na moje zastępstwo wyznaczone taką jedną ciamajdę … i na tym zakończę. :joy:

1 polubienie

A kopa na rozpęd nie można ciamajdzie dać? :wink:

1 polubienie

Bić kobietę? No wiesz co?
Aczkolwiek przewiduję pewne wyjątki. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie