Harmonijny quiz

A to sobie poczekamy, byle nie do 20 lecia Pytamy… :grin:

2 polubienia

A kiedy to dwudziestolecie będzie?

2 polubienia

To dopiero trzeba ustalic :grin:

2 polubienia

Do takiego ważnego ustalenia, to musi być więcej userów :wink:

2 polubienia

2 polubienia

Tak po mojemu to chyba Sam Marino.
Bo Moldawia to chyba trochę za daleko,
Faktycznie Moldawia tez blisko.
Kwestia to jeszcze ustalic gdzie do punktu widokowego z Polski blizej i jaki bierzemy punkt odniesienia w kraju.

2 polubienia

A z San Marina widac morze?
Jeśli już, to raczej Watykan :slight_smile:

1 polubienie

tylko 4/10.
Zaciekawiło mnie pytanie o największym trollu a później niby o jego przemianie. Naprawdę tensor miał taki czas?

2 polubienia

Tak, Tensor wrzucał jakieś makabryczne zdjęcia ofiar kanibali.

1 polubienie

Na pewnym etapie zachowywal sie w sposb w miare cywilizowany.

1 polubienie

Raczej ofar wypadkow. Potem troche mu przeszło, ale niestety zostal obrazkowym koprofilem.
Niestety z nowego pytamy zostal relegowany po dlugiej debacie.

Nie wiem czy z powierzchni Watykanu jest mozliwosc ujrzenia morza.Bylem w Watykanie wczoraj. Oczywiscie nie wyraze sie o tym panstwie pozytywnie. Chcialem sobie isc i obejrzec tam dworzec kolejowy, ale niestety, bez wykupienia biletu do muzeów watykanskich bylo to niemozliwe.
Z Moldawii na pewno widac morze podobnie jak z San Marino.

Dzis bylem i z San Marino zrobilem powyższą fotkę Adriatyku

2 polubienia

Odwiedzając San Marino, bardzo ważne jest zobaczenie wież Guaita, Cesta i Montale . Te trzy wzgórza są otoczone starożytnymi murami obronnymi i stanowią historyczne centrum miasta. Z tego punktu widokowego można podziwiać przepiękne krajobrazy okolicy, Apeniny oraz Morze Adriatyckie

3 polubienia

Mołdawia nie leży nad morzem, choć koniuszkiem zahacza.

1 polubienie

Uwazam, ze mozna za 300 lat dac mu szansę i dopuścić do Pytamy.

4 polubienia

to chyba nie pamiętam tego - jego- okresu.

1 polubienie

Ja pamietam.
Sluchy chodzily, ze dostal od kogos porzadny wpier… i mu na kilka dni poprzestawiało we łbie klepki na wlasciwe miejsca.
Ale nie na dlugo.
Zdenerwowal sie nieludzko, gdy dostal u mnie na blogu bana na 99 lat…

4 polubienia

Było coś takiego ale krótko udawał że się zmienił zadawał normalne pytania rozmawiał z wieloma userami potem mu odwaliło z powrotem zaczął trollować kłamał że ktoś mu się włamał na konto ludzie mu nawet wierzyli ale potem wyszło szydło z worka bo znowu zaczął trollować i tak w kółko Potem zaczęły się akcje z Kurdegudą bo ją dręczył czy coś takiego sprawa trafiła na policje miał wizyty na komisariacie Itp Ujawniał nawet zdjęcia z facebooka innych użytkowników Niezłe jazdy z nim były generalnie W między czasie było sporo innych trolli co się pod niego podszywało

4 polubienia

2/10. Poprawnie tylko Tensor i Fenix :joy:

3 polubienia

Ten quiz Romek zapodał jakoś tak 2 lata przed upadkiem Starego Pytamy. Nawet pytał mnie na priwie, czy to zapodawać. Już wtedy było tak dużo zmian od początków forum, że chyba nikt nie miał kompletu.
A w ogóle, przydał by się ten roqq teraz.

A koleżance @joko mój ukłon za poczucie humoru. :+1: :grinning:

2 polubienia