Harmonik jaki masz program?

Co to za bełkot???
No sorry ale malo mamy świrów na świecie?To jeszcze mamy dorzucic niszczyciela?

Ok.Jak masz sie na mnie obrazic to zrób to teraz.Tys chyba nigdy na oczy Hindusa nie widzial :rofl: :rofl: :rofl:
Pominąwszy pare ładnych dziewczyn z kregow Bollywood,90% z tego miliarda to nedzarze,cierpiacy na wszelkie mozliwe choroby tego swiata.Nawet ich armia wygląda jak zbieranina wieszakow.Inni sa jedynie studenci w Anglii,z tych co widzialem,glownie z Oksfordu.
Poza krykietem i hokejem na trawie,w sporcie nie istnieją a jesli nawet cos drgnie,np. w tenisie to jest to swiatowa 2-3 liga.
Innymi slowy,mowimy o tysiacach.Przy miliardzie.

3 polubienia

Zgadzam się.

2 polubienia

Osobiście nie byłem w Indiach, choć jakieś pojęcie o Indiach chyba mam z różnych dokumentów. Możliwe, że to przeludnione państwo ponad możliwości wyżywienia, więc nie może sobie pozwolić na zużywanie energii na rywalizację sportowo-fizyczną.

1 polubienie

Oto słowa wzięte z tego bloga na temat fizycznych możliwości przeciętnego Hindusa słowami tego, który o Hindusach wie najwięcej czyli jego samego:

Przez te lata w jakim żyję w Polsce, zawsze czułem że Wy Polacy/ Europejczycy jesteście piękniejsi niż my. Jesteście bardziej jaśni, macie prostsze włosy, niebieskie/ zielone oczy. Genetycznie jesteście o wiele bardziej umięśniony, wyżsi i macie więcej fizycznych możliwości niż przeciętny Hindus.

Większość Hindusów w wieku powyżej 30/35 mają duży brzuch, nie są raczej aktywni fizycznie, i nie troszczą się zbytnio o swój wygląd (jeśli ktoś z Indii czyta ten post, proszę, nie gniewaj się na mnie)

Oczywiście dwa ( … ) będą jak te muchy nadal swoje. Bo internet cierpliwy i przyjmie wszystko.
Jeden kuźwa mądrzejszy od drugiego …

5 polubień

Widzę, że nie popuszczasz! :joy:

1 polubienie

Wątpię żebyś się dowiedział bo on sam tego nie wie

No to jak z tym niebem?Wiadomo juz coś?

Jak się nie masz czego czepiać, to czep się tramwaju.

@harmonik Jak Ci tak źle w Polsce, dlaczego jeszcze nie wyjechałeś do Indii, tam przecież źródło Twej całej filozofii. Hę?

2 polubienia

A tam są jabłka???

1 polubienie

@elsie Jakąś żywność się znajdzie. Ale pewnie głównie nieharmonijny gotowany ryż z warzywami…

1 polubienie

Moje źródła to OZYRYS i JEZUS, właściwie rozumiani, a nie po wiadomonacyjnemu, jak to ma miejsce w KK.

1 polubienie

No to już nie dla Kolegi…

1 polubienie

@harmonik Czy ktoś wspominał o KK?

1 polubienie

Ja wyjaśniająco wspomniałem na Twoje pytanie, dlaczego nie przeniosę się do Indii…

Rozczaruje cię u mnie nie ma tramwajów w mieście

A owszem, gwałty w Indiach są na porządku dziennym, nie tylko nocnym.

2 polubienia