I co to teraz będzie z naszym krajem?

Ty sobie jaj nie rób. Dobrze kpić w bezpiecznej Hiszpanii… a my tu bez opieki, porzuceni nad przepaścią przez Ricardo de Madeira :slight_smile:

3 polubienia

z baba zle, bez baby jeszcze gorzej… :joy:

3 polubienia

Bo w Polsce tzw.“hejt”,ma siłe niszczącą tsunami.
U nas w ogóle,rzadko ma sie do czynienia ze stanami pośrednimi.Najczesciej tylko czerń albo biel.I nie chodzi tylko o politykę.
Dla mnie to obraz masowej głupoty ale tez jakiejś społecznej patologii,opartej na słabo skrywanej,"uniwersalnej"nienawiści…
Pokaż mi obiekt a ja juz go tak opluje ze sie w żadnym płynie do końca życia nie oczyści…
A media sie cieszą!I dokladają swoje…

4 polubienia

ja wcale nie kpie - przecie to taki maz stanu, jeszcze mogl tyle osiagnac - nawet burmistrzem na Madeirze zostac.
ale kwalifikacje na przewodnika turystycznego ma - od czegos trzeba zaczac.

2 polubienia

To nie kwestia hejtu, tylko momentu. Ogłoszenie Petru że rezygnuje z polityki, to mniej więcej tak jakby Grzegorz Lato ogłosił dziś, że już nie zagra w kadrze Brzęczka :wink:

4 polubienia

niestety do konca sie nie zgodze, po niektorych hejt splywa jak woda po kaczce :duck:

1 polubienie

fakt, trzeba wiedziec kiedy sie wycofac…

1 polubienie

Naprawdę myślisz, że to hejt zniszczył Pertu 6 Króli?

5 polubień

To ze splywa to jedno.A ze niszczy,to drugie.Wystarczy wejść na wp. i poczytać.Przyklad chyba najbardziej obrzydliwy z wyobrazalnych to to,co spotkało Klepacką.

Nie.To nieporozumienie.Ja odpowiedzialem na wypowiedz Aszki.
On sam sie wykonczył.Co jednak nie zmienia postaci rzeczy iz jak zwykle zresztą,czekały na to całe stada zawodowych i amatorskich nienawistników.

1 polubienie

Moze mial taką potrzebę?Moze widział w tym odrobine nadzieji na świety spokój gdy emocje wygasną?
A hejt jest tak dalece wszechobecny ze nie wydaje mi sie iz ogloszenie lub jego brak,cokolwiek tutaj zmienia.

Jak to ? Przecież miał być premierem albo chociaż prezydentem.

Myślę, że hejt był gwoździem do jego trumny @gra

Ciekawe jest to, że z takich ludzi jak Petru, Palikot, Kukiz, czy nawet Lepper śmieją się Ci , którzy potem mówią że PO Pis to jedno zło i nie ma na kogo głosować.

1 polubienie

Nie skojarzyłem takie koleracji. Ale ta nasza scena polityczna byłaby całkiem śmieszna, żeby nie była tak straszna.

Ale ciekawe jest to, że po równo śmieją się też ze Schetyny i prezesa :wink:
No bo umówmy się…polskie partie polityczne chyba jakoś wybitnie nie mają talentu do wybierania swoich reprezentantów. A przecież tam są też całkiem inteligentni ludzie. I ich w ogóle nie widać. Mogliby jakąś przeciwwagę chociaż zrobić.

1 polubienie

No jak co bedzie?
Noc zapadnie glucha na wieki,psy zaczna tylkami szczekac,osy wyrosna niczym konie,jednym slowe apokalipsa))

1 polubienie