I po co te sankcje?

Ideologii

Ale to nie ma nic wspólnego z sankcjami, tylko z głupotą związku zawodowego, który z pięknego ruchu społecznego przekształcił się w szambo.

3 polubienia

ideologię

Źródło: Reuters, RMF FM wystarczy?

Jeśli to za mało, to pisz do Reutera, niech napiszą skąd te dane mają.

Albo niech wejdzie na ruskie fora. Tam też się żalą i zwalają winę na wszystkich, tylko nie na siebie.

1 polubienie

No więc są sankcje a statystyki działają? dla mnie troszkę trudny temat. Mamy sankcje a udostępniamy wszystko?

Dziś sobiemordy obcierają solidarnością. A tak na prawdę nigdy solidarność dobra nie była

Kolego mam podobną propozycję do ciebie jak do Birbanta. Zadzwonię jutro do ciebie i porozmawiasz z moją koleżanką Ukrainką.

Statystki dotyczą wszystkiego, bo to matematyka, a ta nigdy nie kłamie.

Sama uciecha ruskich ze wznowienia produkcji Nivy świadczy, jak źle z tą motoryzacją u nich jest. Nie ma Volvo już w Kałudze, BMW w Kaliningradzie i wielu innych. To, właśnie te zachodnie robiły im koniunkturę, a te ichnie Nivy, to tylko pierdnięcie nic nie znaczące.

1 polubienie

Niva to nie bmw. Jak chcą by nim byłą to nie będzie.

Ja mam każdego dnia kontakt z Ukrainkami, nie potrzeba mi nowych.

1 polubienie

Była, wtedy, gdy powstała. Krótko, niestety, zbyt krótko to trwało, bo szybko się skurwiła.

2 polubienia

Raczej bardzo nie długo…

Może jednak?

Krótko, to krótko. Parę miesięcy, do zjazdu w Oliwie, na którym byłem.

1 polubienie

To ten na którym podobno Kaczki były?

Nie zrozum mnie źle, ale czegoś chcesz, nie bardzo rozumiem o co ci chodzi …
Po co ja mam rozmawiać z jakąś Ukrainką?
Potrzebuje pomocy? Chce się czegoś dowiedzieć?
Równie dobrze ja mogę zapytać:
Chcesz sobie pogadać z gościem z Gambii?
… ?
Może jednak?

Ty sobie myślisz, że jak akurat nie mam nic innego do roboty tylko twoje pomysły będę realizował.
Mam dla ciebie również propozycję.
Skończmy już tą dyskusję, przestałem mieć ochotę na jej kontynuację.

2 polubienia

Masz racje. Ja proponuję by porozmawiali ludzie którzy uważają że Ukraińcy są super i

Tylko jedna, ta co jej już nie ma. Ta dzisiejsza, wtedy nie istniała politycznie. A ten, co go już nie ma, na tym zjeździe też, jakby go nie było.

1 polubienie

Ale tylko podobno. Lech był dość jak to powiedzieć słabym pionkiem.