Idziemy na imieninki?

A przy okazji…W sobotę mam kolejne wejście na antenie RP.
Zapraszam oczywiście :smiley:

3 polubienia

Oczywiście, że posłucham z wielką przyjemnością :slightly_smiling_face:
Ta sama godzina?

2 polubienia

Tak.Zaraz po serwisie o 11.

2 polubienia

Powodzenia :kissing:

2 polubienia

Wszystkiego Imieninowego !

3 polubienia

Czas Jerzego 2

4 polubienia

Jurek! Czego Ci życzyć? Miłości i troski najbliższych (choć as zwykle daleko od Ciebie), cudownej muzyki, która pieści zmysły, wspaniałych podróży, ciekawych intrygujących filmów i satysfakcji z pracy. Nie za dużo? :slight_smile:

5 polubień

W sam raz😇.Od przybytku głowa nie boli.Bardzo dziękuję! I za Piotrusia Pana bo nie dalej jak tydzień temu, nabyłem znowu tę płytę po latach i jutro tak chyba dzień zacznę…

1 polubienie

Dziękuję :beer::+1:

1 polubienie

Masz imieniny fajnego dnia

– w Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

2 polubienia

No patrz…Nie wiedziałem :thinking:
Ale bardzo mi się to podoba!
Dodam tylko że w Anglii która imienin raczej nie dostrzega,akurat 23.04 czyli dzień sw.Jerzego,jest rozpoznawalny😀Wszak to dzień patrona Anglii!

3 polubienia

jeśli to dzisiaj - to sto lat a ponieważ z muzykologii jesteś dobry to masz tu jubilata: Roy Orbison

Pozostałych też znasz

3 polubienia

Zgadza się. Tutaj dzien obchodzi sie bardzo fiestowo, jak na kraj, gdzie analfabetyzmu nie wytepiono że szczętem i szacumek do slowa pisanego jest.


Miasta i miasteczka zapelniaje sie stoiskami. A te kwiatki to nie przypadek. Do każdego zakupu dokładają różyczkę.

2 polubienia

Wczoraj w Milionerach było pytanie o ten zespół - Travelling Wilburys . Ze wstydem sie przyznam, ze te nazwę słyszałem pierwszy raz w zyciu. :frowning:
Choć muzyków oczywiście znam i nawet ze dwa ich kawałki kojarzę.

2 polubienia

Z tej"5" żyje jeszcze Dylan i Lynne.Ale dziękuję bo to świetny album był!!! :smile:

2 polubienia

Wykluczone.
MUSIAŁEŚ słyszeć tę nazwę.Może nie zwróciłeś baczniejszej uwagi ale to był top i to przez wiele miesięcy.

Piosenkę Handle with Care znam, ale nazwa zespołu naprawdę nie zapadła mi w pamięć.

1 polubienie

@Bingola , nie uważam, że to jest powód do wstydu, nie wszystko musimy wiedzieć :))

2 polubienia

Zespół pojawił się i po drugiej płycie,zresztą kompletnie zignorowanej,tak przez media jak i publikę,przestał istnieć.Taka supergrupa nie mogła się zbyt długo utrzymać bo każdy miał dziesiątki swoich zobowiązań…Tak więc i zapomnieć można,tym bardziej że to nie do końca Twoja muza :smile:

1 polubienie