Idziesz na piwo?

Myślałam, że wino… XD

1 polubienie

Wino tez. A co mam to sama taszczyc do domu? Szklo wazy. Czesto wiecej niz zawartosc :joy:

2 polubienia

Znajdź jelenia by przytachał za flaszkę…i to obaloną wspólnie… coby mniej polać:-D

1 polubienie

Kurier taniej wychodzi…

1 polubienie

Co sądzisz o Casillero Del Diablo?

Nie znam, to z Chile - jak sie doczytalam to cabernet bez domieszek innych gatunkow winogron, wiec pewnie by mi odpowiadalo.
Recenzje ma miedzy dobre, a nawet bardzo dobre. Co jek na tak duza produkcje jaka podaja jest zachecajace.
Jak masz mozliwosc i cena nie wypala dziury w kieszeni degustacje bym zaczela od tych oznacznych crianza lub reserva. Bo z mlodymi nie tylko chilijskimi roznie bywa.

2 polubienia

Od trzech lat przynajmniej,trwa nieustanna reklama i promocja w angielskiej tv.To chyba w ogole teraz oficjalny sponsor ITV-movies.
Ale dopiero ostatnio,zauwazylem ze ceny zeszly ponizej 9 funtow.

2 polubienia

To jest jedna z marek duzego koncernu. Ja z chilijskimi za duzo stycznosci nie mialam - byloby to troche wozenie drewna do lasu, ale jak bede w pueblu - a tam jest duzy sklep nastawiony nie tylko na lokalny patriotyzm to zapytam czy nie maja. Zaciekawiles mnie.

1 polubienie

@Devil gdzie się, łajzo szlajasz? Nie mam z kim na piwo iść, a Ty zniknięty jesteś.

1 polubienie

Usnąłem by troche wytrzeźwieć. Pijemy?

1 polubienie

Na takie pytanie jest tylko jedna odpowiedź; - tak.

1 polubienie

Zimne piwko w gorący dzień? Do tego jeszcze Somersby mango&lime… dwa razy nie trzeba powtarzać… idę!!! :see_no_evil:

5 polubień

Kiedys zwriocilem na to uwage bo zdjecia do reklamy robiono w Wenecji :smiley:
A teraz jakos tak,nabralem ochoty:))

1 polubienie

u mnie win sie nie reklamuje, a jesli to bardzo rzadko. Piwa tez ostatnio nie. nawet fanta rzadko sie pojawia
za to od metra reklam firm ubezpieczeniowych i srodkow czystosci.

1 polubienie