Ile czego?

No i trzymasz poziom … trudności.
Żeby to jeszcze wiadomo było co to tym razem jest.

2 polubienia

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
to ten tego miał wyjść
wzrok o wiec
:stuck_out_tongue:

1 polubienie

Co Was z moimi kuzynami ostatnio wzielo w zagadkach?

1 polubienie

Czyli pełna porażka. No ale jak ja na Twoim wiecu widzę ring z sędzią na środku…
Ani zachichotać ani sie nawet uśmiechnąć. image

1 polubienie

Zdjęcie skradzione z netu. Podobno robione kilka godzin temu w Krakowie ( Wiec wyborczy A. Dudy).

1 polubienie

No i teraz przylazł taki jeden (w domyśle ja) i doda swoje trzy grosze.

Powinna być tu Doda i S i rycerzyki, ale nie mam dziś czasu na układanie rebusów, więc ich nie będzie.

Gdy zobaczyłem zagadki, domyślałem się, że jakieś haczyki są, bo efka już musi być przecież zaprawiona w bojach po latach edukacji tu i tam … Przyznam, nie znalazłem, więc zagadki dobre.
Za to nie wiem, czy ktoś zauważył, że mamy wśród psów kota, mamy trochę ptaków - bilion, mamy gaz, kogoś, kto się temu wszystkiemu przygląda etc.
Kółek mamy więcej niż 5, ale teraz to je pewnie każdy dojrzy …

To na razie tyle :stuck_out_tongue:

1 polubienie

@benasek jak zaczniemy rozkładać na części zagadki, to znajdziemy nie tylko: lew, sów, widz, tera… koń,era,raz,lek,Ob,obraz,Aga,gadi może coś jeszcze.
Za to z kółkiem słusznie zauważyłeś, koncentrowałam się na kółeczkach w tekście, a nie zauważyłam wyrazu.
Wpadka zaliczona, poprawiać nie będę, liczy się pierwowzór :grin:

Nie zawsze obraz jest tym czym ma być, częściej tym, co na nim się zobaczy.
W tym wypadku jednak masz @efka rację, jak sie dobrze wpatrzyć to można zobaczyć ów uroczy uśmiech Dudy. image

1 polubienie

@Antykwa oboje dobrze wiemy, że Dudy tam jeszcze nie ma, obrazek ilustruje wiec.
Urocze te Wasze uszczypliwości :kissing_closed_eyes:
Bez obawy, kolejnych zadań nie będzie :relaxed:

2 polubienia

Nie zniechęcaj się, bo jesteś naprawdę dobra. Oni się zwyczajnie przekomarzają :wink:

1 polubienie

Ależ ja się nie zniechęcam, kilka innych zagadek obrazkowych mam i pewno zrobię kolejne.
Dla samej siebie.

Bywa że i w treści się zobaczy słowo czy sens którego tam nie ma. Ale jak się ma Twoją @efka wyobraźnię, żeby nie powiedzieć fantazję, to … doczekamy się jeszcze następnych zagadek i innych ciekawostek. Na pewno. image